CeBIT izstādē Mailigen prezentēs zaļo mārketingu un atbalstīs Vācijas startapus

Pasaulē prestižajā digitālo tehnoloģiju izstādē CeBIT 2013 Latviju pārstāvēs e-pasta mārketinga serviss Mailigen, lai prezentētu zaļā mārketinga konceptu un atbalstītu Vācijas startapus. Izstāde norisināsies no šā gada 5. līdz 9. martam Hannoverē, Vācijā.

Kopš Latvija kļuvusi par zaļāko valsti Eiropas Savienībā un otru zaļāko valsti pasaulē*, arī Latvijas kompānijas sākušas aktīvi iesaistīties zaļās ekonomikas veicināšanā. Latvijā izstrādātais un viens no pasaulē vadošajiem e-pasta mārketinga servisiem Mailigen dodas uz izstādi CeBIT 2013, lai Vācijas tirgum prezentētu zaļā mārketinga konceptu. Integrētā mārketinga platforma ietver tikai no papīra brīvo un zaļajai ekonomikai atbilstošo e-pasta, mobilo un sociālo mediju mārketingu.

„Katru gadu Mailigen izsūta aptuveni 1,8 miljardus e-pasta vēstuļu visā pasaulē. Ja katra izsūtītā vēstule tiktu izdrukāta uz A4 lapas, mums būtu vajadzējis nocirst 250 040 koku jeb 167 hektārus meža**, kas ir trīs reizes lielāka platība nekā plašie CeBIT angāri. Lai izvairītos no nelietderīgas papīra izmantošanas, aicinām uzņēmumus izvēlēties dabai draudzīgus mārketinga veidus, kā e-pasta mārketings,” saka Mailigen direktors Artūrs Bernovskis.

Līdz ar dabai draudzīgu mārketingu Vācijas uzņēmumiem pirmo reizi tiks prezentēts jaunais Epic Free produkts, kas orientēts galvenokārt uz startapiem, maziem, vidējiem uzņēmumim un biznesa inkubatoriem. „Pēc Startup Genome veiktā pārskata par startapu ekosistēmu 2012. gadā***, Berlīne ir trešā labākā startapu ekosistēma Eiropā un 15. labākā pasaulē. Lai arī Vācija ir Eiropas vadošā ekonomika, ikvienam jaunajam uzņēmumam izšķirošs ir tieši sākumposms, kad jāveido personiskas attiecības ar klientiem,” komentē A.Bernovskis. Izmantojot Epic Free, uzņēmumi var ar Mailgien parakstīšanās anketām var ievākt datubāzi līdz 5000 kontatkiem un sūtīt e-pasta kampaņas bez maksas uz visiem laikiem.

CeBIT izstādē Mailigen piedalīsies otro reizi ar mērķi palielināt savu tirgus daļu Eiropā. Kopumā Latviju izstādē pārstāvēs desmit uzņēmumi, kas ir lielākais dalībnieku skaits no Baltijas valstīm. Līdzās SIA iMedia attīstītajam projektam Mailigen Latviju nacionālajā stendā pārstāvēs Giraffe Visualization Group, Istabai, Lingmaster, Mapon, SWH Sets, kā arī sevi prezentēs Latvijas investīciju un attīstības aģentūra. Latvijas IT kompānijas atradīsies zālē 006, stendā D34. Atsevišķi izstādē piedalīsies SAF Tehnika, MoonCom, Proks un M4U.

[i]* Avots: http://epi.yale.edu/epi2012/rankings[/i]
[i]* * Saskaņā ar http://conservatree.org/learn/EnviroIssues/TreeStats.shtml 1 tonnai papīra tiek izmantoti 24 koki. Un pieņemot, ka vienā hektārā meža aug 1500 koku[/i]
[i]*** Avots: http://blog.startupcompass.co/pages/entrepreneurship-ecosystem-report[/i]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us