Casio prezentē 2 collu ekrānu ar 12 collu ekrāna cienīgu izšķirtspēju

Pirms zināma laika popularitāti guva mūzikas atskaņotāji ar video atskaņošanas funkciju – ikkatram tika dota iespēja savu mīļāko seriālu noskatīties vilcienā, mašīnā, lekcijā vai garlaicīgā konferencē. Diemžēl lielākoties atskaņotājos iebūvētie ekrāni ir ar nelielu izšķirtspēju un nesniedz gaidīto baudījumu, tādēļ pie darba ķērušies Casio, kas radījuši jauna tipa ekrānu mobilajām ierīcēm.

Portatīvie mūzikas atskaņotāji vai auto audio un video sistēmās atrodamie 7 collu ekrāni piedāvā apmēram 800×480 pikseļu (SWGA) izšķirtspēju. Taču ko jūs teiktu par lielāku izšķirtspēju mazākā ekrānā? Casio jaunais HAST (Hyper Amorphous Silicon) LCD ekrāns ir tikai 2 collas pa diagonāli, taču tā izšķirtspēja ir 960×540 punkti (546 punkti collā) un tas spēj attēlot 16,8 miljonus krāsu.

[img]/images/upload/Casio_2inch.jpg[/img]
Salīdzinājumam, iPhone 3 collu ekrānā ir tikai 160 punkti collā, bet HTC Touch Diamond – 260 punkti collā. Ja šo Casio ekrānu ar šādiem parametriem „izstieptu” līdz 40 collām (vidusmēra LCD TV), ekrānā varētu rādīt 10800p kvalitātes filmas – desmitkārt detalizētākas nekā patreiz aktuālais FullHD.
Paredzams, ka savu debiju ekrāns ar šādiem parametriem piedzīvos Japānā, kādā no telekomunikāciju operatora NTT DoCoMo supertelefoniem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us