Casio laiž klajā plānāko triecienizturīgo fotokameru

Gadījumos, kad jāizveido ļoti izturīga ierīce, priekšroka tiek dota funkcionalitātei, nevis izskatam, kas ir diezgan loģiski. Šogad triecienizturīgas fotokameras klajā laiduši jau Panasonic, Fujifilm un Canon. Tagad Casio ir laiduši klajā pirmo fotokameru no jaunās EXILIM G sērijas, kura izceļas ne vien ar to, ka ir noturīga pret salu, ūdeni un putekļiem, bet arī ar savu plānumu – 1,98 cm.

12,1 megapikseļu kamera var uzņemt video ar 848×480 pikseļu izšķirtspēju. Kamerai ir 35,7MB iebūvētā atmiņa, microSD/microSDHC karšu slots, 3x optiskā tālummaiņa, kā arī 2,5 collu LCD displejs ar 960×240 pikseļu izšķirtspēju.


Uzlādējamais akumulators nodrošinās apmēram 300 fotoattēlu uzņemšanu. [i]Interval shooting[/i] funkcija ļauj uzņemt attēlus ik pēc 10 sekundēm, 30 sekundēm, 1 minūtes vai 3 minūtēm. [i]BEST SHOT[/i] funkcija palīdzēs uzņemt labākus attēlus dažādos apstākļos, piemēram, sniegotā apvidū vai pludmalē. Labāku attēlu uzņemšanai noderēs arī [i]Intelligent AF[/i] un [i]Dynamic Photo[/i] funkcijas.


Casio EX-G1 veikalu plauktos nonāks decembrī, tās cena būs apmēram 300 ASV dolāri un tā būs pieejama melnā un sarkanā krāsā.

[url=http://www.engadget.com/2009/11/18/casio-trots-out-worlds-slimmest-shock-resistant-digicam-ex-g1/#continued]Engadget[/url]
[url=http://hothardware.com/News/Casio-Unleashes-Worlds-Slimmest-ShockResistant-Camera-The-EXG1/]HotHardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us