Canon Wonder Camera: nākotnes superkamera

Jaunākā izstrādne no Canon var kļūt par izlaušanos fotogrāfijas nozarē: nākotnes digitālā kamerā Canon Wonder Camera ir apvienoti augstas kvalitātes foto- un video uzņemšana.

Kā ziņo Gizmag, izstādē World Expo 2010 Šanhajā (Ķīnā) pasaulē slavens digitālās tehnikas ražotājs Canon nodemonstrēja publikai nākotnes fotoaparāta konceptu – Wonder Camera. Šai neparastai ierīcei ir visas īpašības, kuras pagaidām nav pieejamas nevienam esošam fotoaparātam.

Aparata īpatnība ir tā objektīvā: tas nav noņemams un tam ir 3- 500mm fokusa attālums. Turklāt, Wonder Camera ir neliela, jebkurā gadījumā, ne lielāka, kā dažas mūsdienu kameras ar noņemamu optiku. Uzņemšanas vadība tiek realizēta, pateicoties vadīšanas skārienjūtīgiem taustiņiem.

Turklāt, Wonder Camera apvieno foto- un video uzņemšanu. Video tiek realizēts ļoti augstā (un pagaidām nenosauktā) izšķirtspējā. Jebkurš lietotāja izvēlētais kadrs var kļūt par pilnvērtīgu augstas kvalitātes bildi. Kvalitāte nezūd, pat ja tiek pielietots jau nofotografētā materiāla vairākkārtējs palielinājums.

[img]http://datuve/images/upload/20100709004446.jpg[/img]

Nevar neatzīmēt vēl vienu interesantu īpašību – visi priekšmeti un cilvēki, kas nonāk kadrā, visu laiku atrodas fokusā. Visbeidzot, ierīcē ir iebūvēta absolūti jauna attēla stabilizācijas tehnoloģija, kura, balstoties uz Canon pārstāvju paziņojumiem, nedaudz pārspēj visus esošus analogus.

Visi gribētāji varēs iegādāties Wonder Camera ne agrāk kā… 2030.gadā. Un kaut arī tehnoloģiskajā ziņā gadžets funkcionē, idejas komerciālā realizācija aizņems ne mazāk kā divdesmit gadus.

Kameras Canon Wonder Camera prezentāciju izstādē World Expo 2010 skatieties šeit:

Kā avots izmantotas www.gizmag.com un cnet.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us