Canon prezentējis jaunas PowerShot sērijas fotokameras

Canon šodien prezentējis papildinājumu PowerShot sērijas kompaktajiem produktiem. Visas trīs stila līnijai piederošās kameras aprīkotas ar tik noderīgo optisko tālummaiņu un 10 megapikseļu sensoriem, kas jau kļuvuši par šodienas standartu.

IXUS 970 IS aprīkots ar attēla stabilizācijas sistēmu un pieckāršu optisko tālummaiņu, kas pēc Canon vārdiem ir lielākā pieejamā šajā klasē. Šajā kamerā uzlabotas vairākas iepriekšējo kameru nepilnības, piemēram automātiskais fokuss tumšos apstākļos būs kvalitatīvāks; tā pat tiek piedāvāts augstāks ISO līmenis (gaismjutība). Canon PowerShot IXUS 970 IS 10 megapikseļu sensors tandēmā ar tādām mūsdienīgām iespējām kā kustību noteikšanas tehnoloģiju (kopā ar optisko attēla stabilizatoru samazina izplūdušu attēlu varbūtību) vai sejas atpazīšanas tehnoloģiju („atrod” cilvēku sejas un pēc tām pielāgo baltās krāsas balansu) ļauj pat amatierim uzņemt fotoattēlus, ko nebūtu kauns izmantot lieliem plakātiem.

[img]/images/upload/Ixus970IS_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/Ixus970IS_2.jpg[/img]

[i]Canon PowerShot IXUS 970 IS[/i]

Ar ne mazāk vājām iespējām aprīkotas arī IXUS 85 IS un IXUS 90 IS kameras. Abām kamerām ir 10 megapikseļu CCD matrica, uz kuru attēls tiek noraidīts caur trīskāršās optiskās tālummaiņas lēcu (ekvivalenti 35-105mm). Arī šīs kameras aprīkotas ar sejas un kustības noteikšanas tehnoloģijām, tādējādi ļaujot uzņemt labus foto jebkuros apstākļos. Vienīgā tehnoloģiskā atšķirība starp IXUS 85 un IXUS 90 modeli ir iebūvētā LCD ekrāna lielums (attiecīgi 2,5 un 3 collas) un IXUS 85 modelī atrodamais optiskais skatu meklētājs, kas nav dārgākajā kamerā.

[img]/images/upload/IXUS90_1a.jpg[/img]

[i]Canon PowerShot IXUS 90 3 collu ekrāns[/i]

[img]/images/upload/IXUS85_2.jpg[/img]

[i]Canon PowerShot IXUS 85[/i]

Kameru cenas būs attiecīgi 400, 350 un 300 ASV dolāri; tirgū tās nonāks jau aprīļa otrajā pusē vai maija sākumā.

Foto avots: dpreview.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us