Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM objektīvs

Fotogrāfiju portāls Poga.lv ziņo, ka Canon piedāvā jaudīgo EF 100 mm f/2,8L Macro IS USM objektīvu, kas papildina pazīstamo L-sēriju – Canon labāko profesionālo objektīvu klāstu. EF 100 mm f/2,8L Macro IS USM ir pirmais no EOS objektīvu klāsta, kas ietver attēlu stabilizāciju makro objektīvā. Tas ļauj fotogrāfiem uzņemt satriecošus tuvplānus, neizmantojot trijkāji.

Augstas kvalitātes, vidējas sniedzamības telefoto makro objektīvs ir izstrādāts fotogrāfiem, kuriem nepieciešams augstākais optikas kvalitātes līmenis. Jaunajai Hybrid IS sistēmai ir 4-stop korekcija, samazinot kameras sakustēšanās izraisītus efektus parastas fotografēšanas laikā. Zemas berzes keramikas lodītes atbalsta kustīgos elementus, tādējādi nodrošinot satriecoši vienmērīgu kustību – tas ir nepieciešams, lai kompensētu kameras sakustēšanos makro fotografēšanas režīmā. Hybrid IS funkcija labo nobīdes kustību, kas rada problēmas, fotografējot tuvumā, kā arī leņķu kustību, nodrošinot fotogrāfiem priekšrocības, ko pie 1,0x palielinājuma sniedz iespēja apturēt līdz pat divām iedaļām.

EF 100 mm f/2,8L Macro IS USM ir izcili zemas dispersijas (UD) lēcas, kas labo krāsu aberāciju augstas izšķirtspējas, asu kontrastu attēliem, savukārt Super Spectra pārklājumi efektīvi samazina dubultošanos un mirgošanu, nodrošinot izcilas kvalitātes attēlus. Deviņu asmeņu apaļā apertūra skaisti izceļ objektus uz izpludināta fona un klusais, ātrais riņķveida USM Autofocus motors ātri noregulē fokusu. Objektīvam ir trīs pozīciju fokusa ierobežotājs, lai pielāgotu fokusa sistēmas diapazonu izvēlētajam objektam.

EF 100mm f2.8L Macro IS USM_Slant without cap

Objektīvam, kas ietilpst L-sērijā, ir aizsardzība pret putekļiem un ūdeni. Pakāpi augstāk par EF 100 mm f/2,8 USM Macro šajā klāstā esošais EF 100 mm f/2,8L Macro IS USM atbalsta pilnu piederumu klāstu, tostarp: Tripod Mount D, Macro Lite adapteri 67, Lens Hood ET-73, EF12 II un EF25 II pagarinājuma caurules. Trijkāja stiprinājumu var piestiprināt objektīvam bez adaptera, ļaujot ātri pāriet no portreta vai ainavas režīma, nepārkadrējot kameru. Speedlite MR-14EX un MT-24EX var piestiprināt, izmantojot MacroLite adapteri.

http://www.canon-europe.com/About_Us/Press_Centre/Product_Information/cameras_accessories/EF_100mm_f2.8L_Macro_IS_USM.asp

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us