Canon ar jauniem produktiem patīkami iepriecina pusprofesionālo kameru kārotājus

Vakar Canon prezentējis jaunas HD pusprofesionālās videokameras XL H1S un XL H1A, kuras veidotas uz populārās XL H1 1080i Pro bāzes. Abas šīs kameras, lai arī jaunumi, būs lētākas un prasīgam mājas lietotājam vairāk piemērotas nekā šobrīd populārā XL H1.

Abas šīs kameras spēj piedāvāt izcilu HD kvalitātes video attēlu, ko nodrošina gan Canon lēcas, gan trīs 1/3” 1,67 megapikseļu CCD attēla sensori tandēmā ar DIGIC DVII HD attēla procesoru. Tieši attēla sensori ir galvenā vērā ņemamā atšķirība salīdzinājumā ar vairāk nekā 2 gadus veco H1. Papildus tam, kamerām būs vairākas studijām piemērotas regulējumu iespējas un plašāka attēla kontrolēšanas iespēja, kā arī citas iespējas.

[img]/images/upload/canonHD.png[/img]
Galvenā atšķirība starp 6000 ASV dolārus vērto XL H1A un 9000 ASV dolārus vērto XL H1S ir kvalitatīvākā un ātrākā HD-SDI attēla nosūtīšana uz citām ierīcēm (1,485 Gbps), kas paver plašākas iespējas pievienoties vairākkameru termināļiem. Lētākā no jaunajām Canon videokamerām būs pieejama maijā un dārgākā (9000 ASV dolāri) – jūnijā. Šie jaunie (vai arī oriģinālā H1, kas visticamāk tiks nocenota) Canon produkti visticamāk varētu būt labs sākums uz amatieru kino, ne?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us