Bulgārijas iedzīvotājs nogalinājis dēlu Skype dēļ

Bulgārijas iedzīvotājs nogalinājis savu dēlu strīdoties, un pamats bija Skype programma, ziņo Snews.bg. Strīds starp tēvu un dēlu sākās ar to, ka jaunietis kontaktējās ar draugiem caur Skype un traucēja savam tēvam gulēt.

46 gadus vecais vīrietis izdarīja savam 21 gadu vecajam dēlam trīs sitienus pa galvu ar skrūvgriezi. Jaunietis nomira ātrās palīdzības mašīnā ceļā uz slimnīcu.

Viņa tēvs paziņojis policistiem, ka dēls kontaktējies ar saviem draugiem caur Skype telefonijas servisu un traucējis viņam gulēt. Tāpēc viņi sastrīdējās. Iespējams, ka vīrietis bijis alkohola reibumā. Tēvs un dēls dzīvoja divatā Vracas pilsētā Bulgārijas ziemeļrietumos. Bojāgājušā jaunieša māte dzīvo ārzemēs.

[img]http://datuve/images/upload/20110106051353.jpg[/img]

Tas jau ir kārtējais gadījums, kad par programmu Skype tiek ziņots masu medijos sakarā ar ģimenes problēmām. Novembrī islāma teorētiķi noteica, ka Kataras iedzīvotāja laulība tiek šķirta, jo viņš joka pēc uzrakstīja sievai caur Skype, ka šķiras no viņas. Tomēr ir arī citi piemēri: novembrī Skype „apprecināja” divus gejus. Savādāk reģistrēt savas attiecības viņiem liedza viņu štata likumi.

Kā avots izmantotas dailymail.co.uk un Snews.bg.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us