Britu veikali jau pārdod kosmētiku no virtuāliem spoguļiem

Lielbritānijas un Amerikas veikalos ir parādījušies „gudrie” spoguļi, kuri palīdz pircējiem izvēlēties kosmētiku. Ierīce ir izgatavota pēc IBM tehnoloģijas un to piegādā Izraēlas kompānija EZFace.

Kompānijas EZFace jaunais izgudrojums atvieglos sieviešu uzdevumu izvēloties kosmētiku. Speciālajā kabīnē pircējas var uztaisīt fotogrāfiju, pēc kuras paskatīties, vai viņām piestāvēs tonālais krēms, acu ēnas vai skropstu tuša, raksta All Things Digital. Gadžets nofotografē seju un nolasa izmēģinātā izstrādājuma svītrkodu. Pēc tam uz bildes tiek uzlikts atbilstošs zīmējums. Tehnoloģija ņem vērā ādas toni, acu krāsu, apgaismojumu un pat sniedz padomus.

Tagad, lai apskatītos, vai sievietei piestāv noteikta lūpu krāsa, būs nepieciešams tikai noskanēt tās svītrkodu. Uz speciāla ekrāna tiks piedāvāti visi produkti, kurus izmēģināja pircēja. Ar dažiem taustiņiem var mainīt krāsu un „izmēģināt” citu. Piemēram, izvēloties gaiši zilas acu ēnas un ieraugot, ka tās nepiestāv, pircēji var „izmēģināt”, kā izskatīsies gaiši smaragda krāsas acu ēnas.

[img]http://datuve/images/upload/20100905011352.jpg[/img]

Tādējādi, kosmētikas kompānijas ieguvušas jaunu efektīvu reklāmas lauciņu. Ezface virtuālā spoguļa tehnoloģija, pirmkārt, tiek uzstādīta lielveikalos, kuri vēlas konkurēt ar kosmētikas veikalu tīkliem un to profesionāliem konsultantiem.

Turklāt, Japānā jau ir šāda veida stendi, tos ražo kompānija Shiseido. Amerikāņu firma Taaz piedāvā līdzīgu pakalpojumu savā mājas lapā. Bet EZFace plāno iet vēl tālāk un izlaist virtuālu frizētavu. Drīzumā patērētāji iegūs īstu digitālo pielakošanas kabīni, kur varēs izvēlēties arī apģērbus un apavus.

Kā avots izmantotas All Things Digital (voices.allthingsd.com), EZFace un CNET News.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us