Britannica lietotāji varēs labot un pievienot informāciju

Lai varētu konkurēt ar populāro Wikipedia, enciklopēdijas [url=http://www.britannica.com/]Britannica[/url] tiešsaistes versijas lietotājiem tiks dota iespēja pašiem pievienot informāciju un labot jau esošo. Atšķirībā no Wikipedia, visas izmaiņas pirms publicēšanas tiks pārbaudītas un nepieciešamības gadījumā izlabotas.

Lietotāju pievienotā informācija tiks publicēta 24 stundu laikā. Enciklopēdija Britannica ([i]Encyclopedia Britannica[/i]) tiek izdota jau 241 gadu un šīs pārmaiņas veic ar mērķi veicināt lietotāju dalību un celt savu reitingu meklēšanas vietņu vidū.

[img]/images/upload/20090124123212.jpg[/img]
Ar laiku lietotāju pievienotā informācija parādīsies arī enciklopēdijas drukātajā versijā, kura tiek publicēta reizi divos gados. Personām, kas vēlēsies pievienot savus rakstus vai labot jau esošos, būs jāreģistrējas, uzrādot savu īsto vārdu un adresi. Wikipedia lietotāji var veikt anonīmus labojumus, tiek reģistrēta tikai lietotāja IP adrese.

[img]/images/upload/20090124123250.jpg[/img]
Pirmo reizi enciklopēdija Britannica tika publicēta 1768.gadā. Virtuālā versija tika radīta 1994.gadā. Wikipedia tika izveidota 2001.gadā, tā ir pieejama 250 valodās un ik gadu to apmeklē 700 miljoni apmeklētāju. Wikipedia nesen savāca ziedojumus 4,5 miljonu dolāru apmērā mazāk nekā trīs nedēļu laikā. Tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc Britannica ir spērusi šādu soli, redzot, cik populārā lietotāju vidū ir informācijas pievienošanas un rediģēšanas iespēja.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us