Brando Siso Tablo un laptops pārtop par planšetdatoru.

Vai esi kādreiz bijis greizsirdīgs uz cilvēkiem, kuriem ir skārienjūtīgās iekārtas? Ja tomēr, tad varbūt šoreiz ir tava iespēja būt soli priekšā citiem un par mazāk izdotām naudiņām šajā krīzes laikā.

[img]http://img509.imageshack.us/img509/8610/siso.jpg[/img]

Firma BRANDO ir radījusi USB pildspalvas iekārtu, kuras nosaukums ir Siso Tablo, kas acumirklī pārvērtīs tavu laptopu par planšetdatoru. Ierīce sastāv no bezvada pildspalvas, kuras kustības ap ekrānu fiksē webkameras vietā novietots svārstības sensors, kas nekavējoties nosūta informāciju tālāk pa vadu uz laptopu. Pats fascinējošākais ir, ka lietotājam nemaz nav jāpieskaras ekrānam, tādējādi neradot skrāpējumus uz ekrāna.
Patreiz ierīce ir savienojama ar Windows XP un Vista operētājsistēmām, bet tas patiešām strādā kā īsts planšetdators. Tev ar to ir iespēja zīmēt, vilkt, skicēt un ilustrēt.

[img]http://img509.imageshack.us/img509/5518/pencils.png[/img]

Ar Siso Tablo var brīvi darboties ar Photoshop, Illustrator, PDF, Microsoft Outlook, Sticky Note un daudzām citām programmām. Tu pat vari svārstības sensoru uzlikt uz lapas un rakstīt uz tās un rakstīto saņemt savā datorā.
Šī komplekta cena ir zem 100USD.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us