Bosch vadība: pēc četriem gadiem mēs brauksim daudz ekoloģiskāk

„2008.gadā knapi pieci procenti no jaunajiem automobiļiem ir aprīkoti ar start/stop sistēmu. Līdz 2012.gadam mēs ceram, ka katrs otrais jaunais auto būs ar šādu sistēmu, un mūsuprāt, tiks izmantota Bosch tehnoloģija,” paziņojis Štefans Asenkeršbaumers (Stefan Asenkerschbaumer), Bosch Motors and Generators prezidents.

Bosch Stop-Start ir tehnoloģija, kas izslēdz auto dzinēju brīdī, kad tā apstājas vai grasās to darīt. Piemēram, ja vadītājs apstājas pie sarkanās gaismas, dzinējs izslēdzas, bet, kad tiek nospiests sajūga pedālis, dzinējs atkal iedarbojas. Šāda sistēma no Bosch tiek uzstādīta jaunajos Mini un BMW automobiļos.

[img]/images/upload/BMW118.jpg[/img]

[i]BMW pirmā sērija – viens no populārākajiem auto Latvijā, kam ir šī sistēma. Auto ar Bosch sistēmu tiek izmantots arī CSDD vadīšanas eksāmenos.[/i]

Paši idejas autori lēš, ka šādā veidā pilsētā iespējams samazināt degvielas patēriņu un izmešu daudzumu par astoņiem procentiem. Degvielas patēriņa un izmešu apjoma samazināšana ir labs veids, kā „spēlēt” uz modernajiem – zaļi domājošajiem un taupīgajiem – patērētājiem. Tieši tas ir galvenais iemesls, kādēļ kompānijas vadība cer, ka jau 2012.gadā katra otrā automašīna būtu ekoloģiskāka.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us