Bluetooth tehnoloģija līdz ar Bluetooth 3.0 kļūst ātrāka

2009. gada 21. aprīlī laista klajā jaunā Bluetooth versija – Bluetooth 3.0. Populārā tuvā attāluma bezvadu tehnoloģija tagad nodrošina patērētājiem iespēju pārsūtīt liela izmēra video, audio un foto failus ar ātrumu, kādu patērētājs sagaida, kā arī jaunais standarts nodrošina palielinātu enerģijas taupību.

Bluetooth 3.0 salīdzinoši lielais ātrums iespējams pateicoties 802.11 radio protokolam. 802.11 Protocol Adaptation Layer (PAL) iekļaušana Bluetooth 3.0 versijā nodrošina paaugstinātu datu pārsūtīšanas caurlaidspēju ar aptuveno rādītāju 24 Mb/s. Jaunā Bluetooth tehnoloģija veidota ar 2.1 EDR versijai piemītošām īpašībām, ieskaitot Simple Secure Pairing (vienkārši drošu sapārošanu) un iebūvētu automātisku drošību. Bluetooth 3.0 nodrošina atpakaļsavietojamības iespēju. Lai uzzinātu par Bluetooth iespējotu ierīču atpakaļsavietojamības iespējām iespējams apmeklēt interneta tīmekļa vietni Bluetooth gadžetu vednis.

Pēc Bluetooth SIG institūcijas, kas pārvalda Bluetooth standartus izpilddirektora Michael Foley teiktā, 802.11 radio izmantošana bija dabiska izvēle, jo tā nodrošina efektivitāti. Labumu iegūs gan paterētāji, gan potenciālie paterētāji. Patērētaji iegūs funkcionalitāti no diviem radio veidiem, kas jau iekļauti viņu ierīcēs. Potenciālie patērētāji ar Bluetooth 3.0 HS (augsta ātruma) produktu iegūs ātrāku informācijas apmaiņu, nemainot savienošanās veidu.

Gala produkti ar Bluetooth 3.0 HS tehnoloģiju tirgū gaidāmi deviņu līdz divpadsmit mēnešu laika periodā.

Avots: bluetooth.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us