Blu-ray tuvojas

Kompānija [i]Samsung[/i] ir apstiprinājusi, ka tās ražotie [i]BD-P1000 Blu-ray[/i] disku atskaņotāji tiks laisti pārdošanā jau šī mēneša laikā. Atskaņotāja cena būs apmēram 1000 dolāri, un tas parādisies tirgū 25. jūnijā. Ap to laiku jau filmas, kas ir uz [i]Blu-ray[/i] diskiem būs nopērkamas veikalos, šīs filmas tiks izlaistas 5 dienas pirms atskaņotāja.
[i]Blu-ray[/i] nonāks pārdošanā ASV tajā pašā datumā, kad Japānā un nekādas novilcināšanās nebūs, saka vecākais [i]Samsung[/i] tirzniecības daļas vice prezidents [i]Jim Sanduski[/i]. Viņš gan piezīmē, ka relīze ASV tika pārcelta no maija uz jūniju, un tike plānots jūlijā sākt pārdošanu Korejā, bet Eiropā tikai septembrī.
Kā stāsta [i]Sanduski[/i] kungs- [i]Samsung[/i] noliktavās atrodas vairāki tūkstoši atskaņotāju.
Gluži kā [i]Sony[/i] lielākais konkurents [i]Toshiba[/i]. [i]Samsung[/i] plāno veikt izglītošanas programmu, kurā pārdevējiem un patērētājiem tiktu stāstīts par [i]Blu-ray[/i] priekšrocībām. [i]Samsung[/i] ir izveidojusi [i]demo[/i] disku kurā stāstīs tieši par [i]BD-P1000[/i] atskaņotāju.
[i]Samsung[/i] cer izvairīties no [i]Toshiba[/i] nelāgās pieredzes, kad visi aprīlī izlaistie [i]HD DVD[/i] atskaņotāji tika ātri izpirkti, un kompānija nebija spējīga apmierināt pieprasījumu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us