Blu-Ray standarts tirgu varētu iekarot ātri

Londonā bāzētā tirgus izpētes kompānija „Strategy Analytics” prognozē, ka, līdz ar HD DVD krahu, līdz gada beigām pasaulē būs pārdoti jau 29,4 miljoni Blu-Ray filmu atskaņotāji (ieskaitot jau pārdotos), savukārt līdz 2012. gadam – jau vairāk nekā 132 miljoni.

Prognoze, ja tā piepildītos, būtu īpaši patīkama Sony, jo ziņojumā „Blu-Ray ierīces: prognozējamās cenas un īpašumtiesības” teikts, ka tikai četri no šogad pārdodamajiem 18,8 miljoniem varētu būt atskaņotāji to tipiskajā izpratnē – pārējie teju 15 miljoni Blu-Ray atskaņotāji būs iebūvēti Sony PlayStation 3 konsolēs.

[img]/images/upload/bluraywillsmith.jpg[/img]
Par iemeslu teju šādam ierīču skaita kāpumam “Strategy Analytics”, protams, min HD DVD aiziešanu no augstas izšķirtspējas (HD) video arēnas, kā arī nemitīgi pieaugošo HD televizoru īpašnieku skaitu. Abi šie faktori liek domāt, ka Blu-Ray tirgū adaptēsies ļoti strauji.

Ja arī jūs esat izlēmis kļūt par Blu-Ray īpašnieku, Datuves redakcija iesaka vai nu iegādāties PlayStation 3, vai nu nogaidīt pāris mēnešus, līdz veikalos nonāks atskaņotāji ar Blu-Ray otrās paaudzes specifikāciju, kas ļauj savienoties ar globālo tīmekli. Savienošanās ar internetu ļaus ne tikai piekļūt diskos iekļautajām papildus iespējām, bet arī atjaunināt atskaņotāja programmatūru.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us