Blogiem.lv – jauns tīmekļa žurnālu portāls Latvijā

Šī gada 6. novembrī publiskai lietošanai tika atvērts jauns portāls Blogiem.lv, kur jebkurš interesents var bez maksas izveidot savu tīmekļa žurnālu jeb Interneta dienasgrāmatu. Tas ir pieejams adresē [url=http://blogiem.lv]blogiem.lv[/url].

Tīmekļa žurnāls jeb emuārs (weblog, blog) ir tīmekļa lietojums, kas satur regulārus ierakstus vienā tīmekļa vietnē. Visbiežāk šie ieraksti parādās apgrieztā hronoloģiskā secībā. Šāda veida tīmekļā vietne parasti ir pieejama jebkuram Interneta lietotājam.

Pastāv visdažādākā veida tīmekļa žurnāli, sākot no individuālām dienasgrāmatām, līdz pat politisku kampaņu, uzņēmumu un kopienu žurnāliem. Daudzi tīmekļa žurnāli ļauj apmeklētājiem atstāt publiskus komentārus, kas noved pie noteiktu lasītāju grupu pulcēšanos ap konkrēto tīmekļa žurnālu.

Tīmekļa žurnāls ļauj jebkuram kļūt par žurnālistu vai publicistu, paužot savus uzskatus un informējot par dažādām aktualitātēm plašāku sabiedrības loku. Tas ir arī lielisks veids, kā atrast jaunus draugus un domubiedrus.

Pēc tīmekļa žurnālu meklētāja Technorati datiem, uz 2006. gada oktobri visā pasaulē bija 57 miljoni tīmekļa žurnāli, no kuriem 55% ir papildināti ar jaunu informāciju pēdējo trīs mēnešu laikā. Kopējais tīmekļa žurnālu skaits dubultojas ik pēc 230 dienām, bet katru dienu tajos tiek publicēts vairāk nekā miljons jaunu rakstu.

Pagaidām Blogiem.lv darbojas BETA versijā, kas nozīmē, ka joprojām tiek veikti būtiski portāla darbības uzlabojumi. Blogiem.lv komanda dara visu iespējamo, lai interesentiem pēc iespējas ātrāk atbildētu uz dažādiem jautājumiem, kā arī pateicas visiem, kas ziņo par novērotajām kļūmēm.

Sekot līdzi visām aktualitātēm attiecībā uz Blogiem.lv var Blogiem.lv oficiālajā tīmekļa žurnālā [url=http://jaunumi.blogiem.lv]jaunumi.blogiem.lv[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us