Blizzard izplata StarCraft II ar Bittorrent

StarCraft II videospēle ir kļuvusi par šī gada hitu, kā arī, visticamāk, par šī gada neautorizēto kopiju topa videospēli nr. 1. Blizzard uzņēmums par šo faktu noteikti nav priecīgs, tomēr uzņēmums šo to arī ieguvis no Bittorrent. StarCraft II tiek izplatīta pilnīgi legāli, no Blizzard, izmantojot Bittorrent. Bittorrent, patiesībā, piedalījās videospēles rekordu laušanā, jo Blizzard, videospēli piedāvājot, izmanto Blizzard veidotu Bittorrent lejupielādētājprogrammu.

Pirmo reizi Blizzard Bittorrent lejupielādētājprogramma izmantota videospēlē World of Warcraft. Šādi tiek piedāvāts lejupielādēt arī tās atjauninājumus. Izmantojot Bittorrent lejupielādētājprogrammu, Blizzard apgalvo, ka 7 gigabaitus lielo videospēles uzstādītājprogrammu iespējams lejupielādēt maksimālā ātrumā. Konkrēts StarCraft II lejupielāžu skaits par Bittorrent izmantošanu no Blizzard nav zināms, jo šādi dati netiek publicēti. Lai gan, ņemot vērā videospēles lejupielāžu skaitu, Blizzard Bittorrent varētu slēpties lielākais Bittorrent spiets līdz šim.

[img]http://datuve/images/upload/20100813132027.png[/img]

Eksistē arī negatīvā puse. Bittorrent tiek izmantots StarCraft II neautorizēto kopiju izplatīšanā. Neautorizētās kopijas uzradās līdz ar oficiālo. Pirmo 24 stundu laikā vien tika lejupielādētas aptuveni 100 000 neautorizēto kopiju. Līdz ar to StarCraft II videospēle ir gan autorizēto, gan neautorizēto kopiju rekordiste 2010. gadā. TorrentFreak.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us