Biti lieto 50 tūkstoši

Telekomunikāciju uzņēmumam “BITE Latvija” jau ir 50 000 klientu, kuri ir izvēlējušies lietot TOXIC, “BITE Private” vai “BITE Online” pakalpojumus. Strauji augošais uzņēmums tāpat piesaista lietotājus no citiem mobilajiem operatoriem. Līdz 20. decembrim BITE bija saņēmusi vairāk nekā 600 lūgumus no citu operatoru klientiem, kuri vēlas pāriet ar savu numuru uz “BITE Latvija” tīklu. Pirmie klienti pārnesa savus numurus uz BITI 15. decembrī.

“Mēs pabeidzam gadu ar labiem rezultātiem. Strauji augošais klientu skaits pierāda to, ka Latvijas telekomunikāciju tirgus ir atvērts jaunām iespējām. Nākamgad mēs turpināsim aktīvu konkurences veicināšanu, kas nodrošina labākus piedāvājumus visiem Latvijas klientiem,” sacīja Jespers Teils Eriksens, “BITE Latvija” izpilddirektors.

Pēc viņa vārdiem, BITES mērķis ir saglabāt savu straujo izaugsmi Latvijas tirgū. “Mēs esam priecīgi par to, ka saņēmām vismaz 120 000 numurus, kaut gan lūdzām 200 000, kas ir nepieciešamais daudzums BITES tālākai biznesa attīstībai, līdz brīdim, kad maijā varēs piešķirt jaunos numurus. Papildu numuri, ko saņēmām, ļaus mums turpināt jaunu klientu piesaisti un piedāvāt jaunus pakalpojumus,” sacīja J.T.Eriksens.

Strādājot tirgū jau vairāk kā trīs mēnešus, “BITE Latvija” turpina sava Latvijas tīkla izveidi. Pašlaik tas pārklāj 11 apdzīvotākās valsts pilsētas.

Uzņēmums uzvarēja UMTS/GSM licences izsolē 2005. gada martā un dažus mēnešus vēlāk ienāca Latvijas tirgū ar jaunu viegli lietojamu un modernu pakalpojumu klāstu par taisnīgām cenām.

Avots: [url=http://www.bite.lv/lv/about/media/pr/release/?press_id=1037592&BID=b1viq11pvcx6a0j46wgqbgv84dff21] BITE Latvija paziņojums presei[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us