Bioinženieris izstrādājis ieelpojamus vitamīnus

Bioinženieris Deivids Edvardss no Hārvardas universitātes (ASV) izstrādājis ieelpojamus vitamīnus, kas asinsritē nonāk ātrāk nekā tabletes. Jāpiebilst, ka jau agrāk šis vīrs izstrādājis vairākas ieelpojamas lietas, piemēram, šokolādi, kafiju un insulīnu.

Kad cilvēks norij vitamīnus, viņa zarnas un aknas sadala vitamīnu aktīvās sastāvdaļas, taču šie orgāni palēnina vitamīnu uzsūkšanos. Le Whif ieelpojamie vitamīni nokļūst organismā pa caurlaidīgiem audiem, kas atrodas vaigos.

Lai pagatavotu Le Whif, Edvardss sadalīja dažādus vitamīnus līdz izsmidzināmu daļiņu lielumam, sajauca tos ar dažādiem tējas veidiem (smaržas uzlabošanas nolūkos) un iepildīja iegūtos sajaukumus inhalatoros, kas pēc formas atgādina lūpukrāsas tūbiņas.

[img]http://datuve/images/upload/20110125110522.png[/img]
Ar vitamīnu inhalatoru ražošanu nodarbojas uzņēmums Breathable Foods. Patērētājiem tiek piedāvāti trīs dažādi maisījumu veidi – zaļā tēja ar E un C vitamīnu, hibiska tēja ar multivitamīniem un vīnogu lapu tēja ar D vitamīnu. Nepieciešamo vitamīna devu dienā var uzņemt, 8 reizes ieelpojot no inhalatora.

18 inhalatoru komplekta cena ir 34 ASV dolāri un tos var iegādāties Le Whif [url=http://lewhif.com/]tīmekļa vietnē[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us