Bila nedienas

Oktobra beigās tīmekļa vietnēs [url=http://www.zdnet.com.au/news/software/soa/Gates_memo_warns_of_disruptive_changes/0,2000061733,39221468,00.htm]parādījusies[/url] dienesta vēstule no paša William H. Gates, adresēta kompānijas vadošajiem darbiniekiem, kurā norādītas kompānijas patreizējās prioritātes, kā arī lielākie konkurenti. Tajā viņš raksta: “Tuvojas tiešsaistes pakalpojumu popularitātes pieauguma vilnis – mums ir konkurenti, kuri jau fokusējas uz šīm lietām, un tas ir izaicinājums mūsu kompānijai.”

Vēstulē viņš citē tekstu no kādas [url=http://www.groove.net/default.cfm?pagename=RayOzzie]Ray Ozzie[/url] vēstules: “Ir skaidrs, ka, ja mēs nokavēsim, tad mūsu bizness var ciest neveiksmi. Mums ir jārīkojas ātri un izlēmīgi.”

Savukārt, pašā Ray Ozzie vēstulē ir uzskaitītas neizmantotās jeb nokavētās programmētāju iespējas, kā arī draudi no tādiem sāncenšiem kā [url=http://skype.com]Skype[/url], [url=http://google.lv]Google[/url], [url=http://www.rim.net]Research in motion[/url] un [url=http://www.adobe.com]Adobe[/url]. Norādītas arī jomas, kurās Microsoft būtu varējis būt vadošais spēlētājs, taču pašlaik uz šīm jomām fokusējas citas kompānijas. “Mums vajadzētu būt līderiem tīmekļa izstrāžu tehnoloģijās, pilnībā izmantojot Ajax iespējas un potenciālu, kā arī uzsāktos darbus pie OWA ([i]Outlook Web Acess[/i]). Bija zināms, ka meklēšanas tehnoloģijām būs liela nozīme, taču šajā jomā ļoti spēcīgas pozīcijas pieder Google.”

Lieki piebilst, ka viss augstāk minētais ir ņemts vērā, un Microsoft ir iepazīstinājis ar diviem saviem produktiem – Windows Live un Office Live. Pirmais ir vairāku ar Messenger saistītu lietojumu un reklāmu apvienojums, otrais, savukārt, ir paredzēts mazo uzņēmumu tiešsaistes atbalstam. Neaizmirsīsim arī par *.pdf konkurentu [url=http://www.microsoft.com/whdc/xps/metro.mspx]Metro[/url], kurš tiks integrēts jaunajā Windows Vista.

Neskatoties uz visu iepriekšminēto, Bils tomēr nenokar degunu: “Iespēja būt vadošajiem ir skaidri redzama, jo mums ir skaidra vīzija, pieredze un iespējas būt labākajiem, kā arī ir risinājumi katram lietotājam un gandrīz visiem dzīves gadījumiem, kas saistīti ar datoriem un internetu.”

Starp citu interesanta vietne – [url=http://www.microsoft.com/billgates/default.asp]www.microsoft.com/billgates/default.asp[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us