Bezvadu lādētājs portatīvajiem datoriem – Lenovo jaunākais produkts

Lenovo nācis klajā ar paziņojumu par jauna bezvadu uzlādes komplekta izstrādi. Tā nosaukums ir Go Wireless Charging Kit, un tas nodrošinās bezvadu uzlādes funkcionalitāti visdažādākajos klēpjdatoros. Tajā tiek izmantota Energy Square tehnoloģijaPower by Contact”, nevis biežāk izplatītais Qi standarts.

Komplekts sastāv no 3,2 mm bieza matēta metāla uzlādes paneļa, kuru var iespraust rozetē un atstāt uz sava rakstāmgalda, kā arī no gara bezvadu uzlādes uztvērēja, kas piestiprināms pie klēpjdatora pamatnes un savienojams, izmantojot USB-C. Lenovo skaidro, ka pēc uzstādīšanas tam vajadzētu uzlādēt lielāko daļu 13 līdz 14 collu ekrānu klēpjdatoru līdz 65 W ar 93 procentu efektivitāti, un tas būs saderīgs gan ar Windows, gan macOS ierīcēm.

Lenovo Go Wireless Charging Kit

Bezvadu uzlāde klēpjdatoros ir pieejama diezgan reti. Dell 2017. gadā izlaida pasaulē pirmo bezvadu uzlādi divi vienā Latitude 7285, lai gan tas drīzāk bija planšetdators, kuru varēja uzlādēt, izmantojot tastatūras bāzi. Savukārt Intel centās integrēt Rezence magnētiskās rezonanses uzlādes standartu klēpjdatoru specifikācijās, taču komerciāli tā arī nekas netika izlaists.

Lenovo Go Wireless Charging Kit bezvadu uzlādes komplektu sāks pārdot šī gada oktobrī un tā cena būs aptuveni 120 eiro. Tā ir daļa no jauna Go zīmola mobilo piederumu klāsta, kurā ietilpst arī ar Qi aprīkots pārnēsājamais akumulators (power bank), bezvadu pele, austiņas un tastatūra.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us