Benq ienāk netbook tirgū ar JoyBook Lite U101

Varētu šķist, ka JoyBook ir kārtējais netbook dators ar 10 collu ekrānu, taču [url=http://blog.laptopmag.com/]Laptopmag[/url] speciālisti apgalvo, ka dažu īpašību dēļ tas tomēr izceļas no pūļa.

Pirmkārt, šis [i]netbook[/i] atšķiras ar dizainu. Pieejami datori ar dažādām virsmas krāsām – melnu, baltu, rozā un zilu, izrotāti ar simboliem un burtiem (pa diagonāli var izlasīt datora nosaukumu).

[img]/images/upload/benqjoybook2.jpg[/img]
Joybook svars ir 2,6 mārciņas (~1,18 kilogrami), izmēri – 25,65 x 18,9 x 3,17 centimetri. Dators aprīkots ar 160GB cieto disku, 1,5GB operatīvo atmiņu un Windows XP operētājsistēmu. Ievērības cienīgs ir fakts, ka datora apakšpusē ir atverams SSD slots. Tas gan ir tukšs, taču tajā ir PATA/ZIF slots un vieta nelielam 1,8 collu diskam. Ir iespēja piekļūt arī RAM slotam un izņemot bateriju – arī cietajam diskam.

[img]/images/upload/benqjoybookinsides.jpg[/img]
Pie negatīvajām lietām Joybook izmēģinātāji no Laptopmag min mazo klaviatūru un pārāk skaļo peles pogu. Tāpat nav labu atsauksmju par netbook ekrāna 16:9 malu attiecību.
Pašlaik gan Joybook pieejams tikai Taivānā par 550 ASV dolāriem. Datumi, kad tas varētu nokļūt citos tirgos, kā arī cenas vēl nav zināmas.

attēli un vairāk informācijas – [url=http://blog.laptopmag.com/a-bundle-of-joy-arrives-benq-joybook-lite-u101-first-impressions]LaptopMag[/url]
[img]/images/upload/benqjoybook10.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us