Beidzot gatavs ir Google Earth Android telefoniem

Google beidzot ir radījusi Google Earth Android mobilo telefonu īpašniekiem, bet diemžēl vismaz pagaidām tas ir pieejams tikai noteiktai Android versijai. Jaunais pakalpojums ir pieejams tikai telefoniem ar Android 2.1, kas pagaidām ir tikai pašu Googles Nexus One viedtelefonam.

Līdz šim daudzi cilvēki gaidīja Google Earth parādīšanos savos telefonos, bet Google paskaidrojumi, kāpēc pakalpojums tā kavējas, ir bijuši visai neparasti. Problēmas esot ar ierīču tehniskajiem parametriem, bet kā tiek pausts šobrīd Google oficiālajā blogā, tad Nexus One ar savu 1 GHz procesoru, attīstītajām 3D grafikas iespējām un Android 2.1 ir pilnībā sagatavots un piemērots, lai uz tā izmantotu Google Earth.

Google darbinieki esot kārtīgi pārbaudījuši Google Earth darbību uz savas ierīces un tas ne mirkli neesot pievīlis ar savu ātrdarbību. Un tik tikko esot paveikti pēdējie programmatūras uzlabojumi, tādēļ viņi ar lepnumu var paziņot, ka Google Earth Android telefoniem ir gatavs.

Šī esot ātrākā Google Earth mobilo telefonu versija, ar skaidru 800 x 480 attēlu.
Vel nav īsti skaidri zināms vai pārējās jaudīgās ierīces ( kā piemēram HTC Hero vai Motorola Milestone), ja to Android versijas atjauninātu un uzlabotu uz Android 2.1, spētu tikpat labi attēlot Google Earth kā to spēj Nexus One.

Lai arī kā nebūtu, bet iPhone, kas ir daudz mazāk jaudīga ierīce kā Nexus One, jau pietiekami sen spēj lieliski attēlot Google Earth, tādēļ mēs varam apgalvot, ka šai īpaši labajai mobilo telefonu versijai būtu jāstrādā tiešām bez problēmām.

Tādēļ, ja jūs jau esat ierīces īpašnieks, kurā ir Android 2.1, tad droši dodieties uz Android Market un lejupielādējiet sev jauno Google Earth.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us