Baumas par Apple planšetdatoru paaugstina uzņēmuma akciju cenas

Kamēr citi uzņēmumi cīnās ar ekonomiskās krīzes radītajām problēmām, Apple šāda veida grūtības nav pieredzējis. Lai gan februārī Mac un iPod pārdošanas apjomi [url=http://www.dailytech.com/Mac+iPod+Sales+Drop+16+Percent+in+February/article14600.htm]kritās[/url], turpmāko mēnešu laikā uzņēmumam palīdzēja lielie iPhone un Mac pārdošanas apjomi. Tagad uzņēmumu ir apņēmušas baumas par gaidāmo Apple planšetdatoru, kurā būšot apvienotas labākās Apple klēpjdatoru, iPod Touch un iPhone īpašības.

Apple ir izīrējuši telpas Sanfrancisko vairāku dienu pasākumam janvārī un, ņemot vērā rūpīgi pārdomātos pasākumus jauno uzņēmuma preču prezentācijai, ir pamats domāt, ka tieši tad Apple paziņos par jauno planšetdatoru. Ņemot vērā, ka nākamgad [url=http://datuve/raksts/2459/Vai_Apple_piedalisies_CES_2010_izstade/]nenotiks MacWorld pasākums[/url], šāda iespējamība šķiet pavisam ticama.

[img]http://datuve/images/upload/20091229113626.jpg[/img]
Apple pārdošanas apjomi kopā ar šīm baumām mudināja investorus atgriezties pie naudu nesošā uzņēmuma, pagājušajā ceturtdienā palielinot uzņēmuma akciju cenu līdz vēl nebijušiem augstumiem – 213,70 ASV dolāriem. Investorus piesaista tas, ka planšetdatora parādīšanos paredz daudzi analītiķi, norādot uz ražotājiem Āzijā, kas saņēmuši lielus skārienjutīgo ekrānu pasūtījumus no Apple.

[url=http://www.dailytech.com/Rumored+Tablet+Sends+Apple+Shares+Upward/article17230.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us