Barcamp Baltics `09 atskats (+HD video)

Ir noslēdzies kārtējais, nu jau otrais, Barcamp Baltics, kurš norisinājās no 06. – 08. februārim Reval Hotel Latvia telpās. Ne-konferenci apmeklēja vairāk kā 500 viesi no Latvijas, Lietuvas, Vācijas un citām valstīm. 6 zālēs uzstājās 47 prezentētāji ar visdažādākajām tēmām, tajā skaitā par pirmo miljonu, twitter izmantošanu naudas pelnīšanai, jaunajiem standartiem webā. Bija atbraukuši arī pārstāvji no Opera un Google, kuri pasākumam piešķīra mērogu.

Papildus prezentācijām, šogad norisinājās arī pirmais Barcamp Idol, kurā jebkurš varēja uzstāties un prezentēt savu ideju. Visas idejas vērtēja žūrija, kura nobeigumā piešķīra trofejas labākajiem katrā no piecām kategorijām: prezentācija, biznesa modelis, [i]social impact[/i], inovācijas un [i]whatever[/i]. Lai gan lielāko daļu ideju nevarētu nosaukt par labām vai veiksmīgām, bija dažas, kuras izcēlās. Balvas saņēma Battlefield (inovācija), [url=http://api.nodehub.com]Nodehub[/url] (social impact), [url=http://humanway.pl/]Recruitment 2.0[/url] (biznesa modelis), “Vspomnit vse” (prezentācija) un “Paldies!” (whatever).

Kopumā pasākums bija noorganizēts ļoti augstā līmenī, ņemot vērā, ka šis bija absolūti nekomerciāls pasākums balstīts uz dažu cilvēku iniciatīvu.

Barcamp trailers:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=UhIuc1MImsk[/url]

Latvijas blogotāju ieraksti par Barcamp:
[url]http://nekur.lv/search?q=barcamp&so_by=2&type=ltag[/url]

HD Video no apmeklētāja:
[url]http://blog.tehnio.com/2009/02/10/barcamp-pagajsgad-apsoliju-sogad-aizgaju/[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us