Baraks Obama par preses pārstāvi pieņem… YouTube portālu!

ASV nākamais prezidens Baraks Obama (Barack Obama) zināms kā tehnoloģiju mīlētājs. Viņa jaunākā ideja kā politikā aktīvāk iesaistīt arī jaunus cilvēkus, ir izmantot YouTube par savu atskaišu publicēšanas vietni. Video apmaiņas vietnē ievietots pirmais B.Obamas videoklips, kurā runāts par ekonomiku, bezdarbu un citām sasāpējušām problēmām.

Trīsarpus minūtes garajā videoklipā nākamais prezidents akcentē trīs tēmas – bezdarbu, kongresa darbu un iedzīvotāju līdzdalību ekonomiskās situācijas uzlabošanai. Tiesa, trīs minūšu runā tiek spriests arī par citām nozīmīgām tēmām (video skatīt zemāk).


Vairāki analītiķi jau izteikušies, ka YouTube ir viens no gudrākajiem savas domas pārraidīšanas veidiem. Pašreiz vairums no mobilajiem viedtālruņiem spēj saprast YouTube video un nav šaubu, ka arī turpmāk šī vietne būs iekļauta tālruņu iespēju sarakstā. Tandēmā ar nemitīgi pieaugošo interneta ātrumu un pieejamību, politikā līdzdarboties varēs aizvien vairāk lietotāju aizvien vairāk vietās.

Septemba mēnesī vien YouTube videoklipi apskatīti 5,35 miljardus reižu un tas nenoliedzami ir vispopulārākais video apskates portāls (otrajā vietā atrodas Yahoo ar ceturtdaļmiljardu straumējumu).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us