Balmers sola, ka planšetdatori ar Windows 7 OS būs pieejami jau šogad

Microsoft izpilddirektors Stīvs Balmers paziņojis, ka planšetdatori ar Windows 7 operētājsistēmu veikalu plauktos parādīsies jau šī gada beigās – tieši laikā uz Ziemassvētku iepirkšanās drudzi. Planšetdatoru veidošanā Microsoft sadarbojas ar vairākiem aparatūras ražotājiem, tajā skaitā arī HP.

„Windows datori noteikti piedāvās visdažādāko un interesantāko saturu un izklaides iespējas pasaulē,” Balmers pirms kāda laika paziņoja CES izstādes laikā Lasvegasā. Lai gan Microsoft nav paziņojuši īpaši daudz par saviem planšetdatoru plāniem, Balmers CES ietvaros prezentēja HP veidotu ierīces prototipu ar Amazon Kindle aplikāciju.

„Tas ir gandrīz tikpat ērts kā tālrunis, taču tā veiktspēja ir gluži kā personālajam datoram ar Windows 7 operētājsistēmu,” stāstīja Microsoft izpilddirektors. „Šī datoru kategorija noteikti spēs savā labā izmantot Windows 7 piedāvātās skārienjutības iespējas.”

Microsoft plāni par planšetdatoru veidošanu parādījušies laikā, kad personālo datoru tirgus sadalās vairākās jaunās kategorijās, kurās ietilpst arī planšetdatori, viedtālruņi un multivides sistēmas. Redmondas uzņēmums ir gatavs iet pretī nezināmajam, un Balmers pat izteicis savu pārliecību, ka uzņēmumam daudzās jaunajās tirgus kategorijās veiksies ļoti labi.

[url=http://www.informationweek.com/news/hardware/handheld/showArticle.jhtml?articleID=227700153&subSection=News]InformationWeek[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us