Avast Free ir pasaulē populārākā antivīrusu programma

Tā vismaz apgalvo [url=http://www.oesisok.com/news-resources/reports/worldwide-antivirus-market-share-report%202010]OPSWAT[/url], balstoties uz sava veiktā pētījuma rezultātiem. Pētījuma rezultāti arī liecina, ka bezmaksas antivīrusu programmas ir populārākas par maksas programmām – tas gan varētu šķist pašsaprotami, taču jāņem vērā, ka lielākā daļa datoru ražotāju savās sistēmās piedāvā uzinstalētas Symantec vai McAfee antivīrusu programmas.

Tas nozīmē, ka mazākiem programmu ražotājiem jāpaļaujas uz to, ka lietotāji paši uzinstalēs citu antivīrusu programmu. Pētījuma rezultātos norādīts, ka populārākā antivīrusu programma pasaulē ir Avast Free, kuru lieto 11,45% no kopējā antivīrusu programmu lietotāju skaita. Tam seko Avira AntiVir Personal ar 9,19%, AVG Free ar 8,6%, Microsoft Security Essentials ar 7,48%.

[img]http://datuve/images/upload/20100713093059.jpg[/img]
Šīm populārākajām programmām seko maksas programmas – Avast maksas versija ar 5,4%, Kaspersky ar 4,48%, Norton ar 4,24% un ESET NOD32 ar 3,84%. Ir izveidots arī ražotāju saraksts, kurā apkopotas dažādas viena ražotāja programmas. Šajā sarakstā pirmie ir Avast ar 19,14% tirgus, Avira ar 11,39%, Symantec ar 10,06%, Microsoft ar 9,29% un AVG ar 9%.

Izpētes uzņēmums arī apkopojis antivīrusu programmu veidotāju atrašanās vietas – 52% no tiem atrodas Eiropā (to skaitā ir Avast, Avira, AVG, ESET, Panda, BitDefender, G Data un Sophos), savukārt 32% atrodas ASV (piemēram, Symantec, Microsoft, McAfee, PC Tools un Sunbelt).

Kādu antivīrusu programmu lietojat jūs?

[url=http://www.techspot.com/news/39614-study-names-avast-free-the-most-popular-antivirus.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us