Austrālietim neizdodas pārdot dzīvi eBay izsoļu servisā

Mājas lapā [url=http://alife4sale.com/]alife4sale.com[/url] bija atrodama informācija: „Nē, es nedomāju par pašnāvību, es tikai pārdošu savu dzīvi!” Pirms apmēram pusotra mēneša plašsaziņas līdzekļos parādījās informācija par kādu vīru, kam apnikusi sava esošā dzīve un kurš nolēmis to pārdot populārajā interneta izsoļu lapā eBay. Kā izrādās, ieinteresētie bija daudz, taču neviens no viņiem nebija pietiekoši maksātspējīgs…

No 22. jūnija izsolē bija iespējams iegādāties kunga dzīvi vistiešākajā izpratnē. Ians Ašers (Ian Usher) no Austrālijas bija nolēmis pārdot visu savu iedzīvi (pilnībā aprīkotu māju ar trim guļamistabām un divām vannasistabām, kas vērta apmēram 400 tūkstošu ASV dolāru apmērā, komplektā ar garāžā esošo 1989. gada Mazdu, 1996. gada Kawasaki motociklu, kā arī velosipēdu un ūdensmoci), stāvokli sabiedrībā, draugus, darbu un visu pārējo, kas ir saistāms ar viņu. 44 gadus vecais Ians pirms izsoles cerēja tikt pie 500 tūkstošiem dolāru, ko viņš apsolījās iztērēt jaunās dzīves uzsākšanai un nelielai paceļošanai.

[img]/images/upload/ian_house.jpg[/img]
Diemžēl pasākums neizvērtās kā plānots. Vienu nedēļu ilgusī izsole noslēdzās ar maksimālo solījumu 399’300 ASV dolāru apmērā, taču solītājs nebija spējīgs samaksāt nosolīto summu. Līdz pat šim brīdim I.Ašers centās pārdot „sevi” kādam no nākamajiem augstākajiem solītājiem, taču visiem atradušies dažādi iemesli, daži aizbildinājušies, ka viņiem nav nepieciešamās vīzas iebraukšanai valstī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us