Atvērts Triatel interneta veikals

Šodien, 17. septembrī, oficiāli tiek atvērts telekomunikāciju operatora Telekom Baltija, kas plašāk pazīstams ar zīmolu Triatel, interneta veikals, kurā var iegādāties ne vien uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus, bet arī ar tiem saistītus produktus. Triatel interneta veikals pieejams uzņēmuma mājas lapā www.triatel.lv.

Interneta veikali gūst aizvien lielāku popularitāti un atzinību pircēju vidū. Tie aizņem aizvien lielāku tirgus daļu, turklāt lēnām izzudušas arī bailes norēķināties elektroniskajā vidē, proti, cilvēki vairs nebaidās norēķināties par pirkumiem elektroniskajā vidē pirms preces saņemšanas. „Triatel ir mūsdienīgs uzņēmums, kas iet līdzi laikam, tādēļ interneta veikala izveide ir tikai loģisks attīstības solis, lai apmierinātu potenciālo klientu vēlmes un ērtības,” uzsver Triatel valdes priekšsēdētājs Raimonds Peļņa.

„Iepērkoties Triatel interneta veiklā, cilvēkiem, pirmkārt, būs iespēja ietaupīt laiku, jo tagad mūsu pakalpojumus var iegādāties, neizejot no mājas vai biroja. Tas ir īpaši izdevīgi cilvēkiem, kas dzīvo attālākos Latvijas reģionos un kuriem nav citu iespēju iegūt kvalitatīvu interneta pieslēgumu. Otrkārt, šāds risinājums ļauj piekļūt ne vien kvalitatīvam bezvadu internetam, bet arī uzreiz iegādāties visu nepieciešamo, lai varētu sākt strādāt tīklā: datoru, modemu un mobilā interneta pieslēgumu. Protams, e-veikalā var iegādāties, piemēram, tikai datoru vai tikai mobilā interneta pieslēgumu. Un, treškārt, tā ir iespēja iegādāties produktus par lētākām cenām,” interneta veikala priekšrocības skaidro R. Peļņa, piebilstot, ka, iegādājoties datoru un Triatel interneta pieslēgumu, cilvēks iztērēs mazāk līdzekļu nekā iegādājoties tikai datoru.

Darbs pie interneta veikala tika uzsākts šī gada vasarā. Neilgi pēc tam tika palaista arī e-veikala testa versija, kurā varēja iegādāties tikai Triatel pakalpojumus. Šajā laikā tika novērota liela klientu aktivitāte. Galvenokārt Triatel pakalpojumus iegādājās cilvēki, kuriem nebija laika vai gribēšanas ierasties birojā. Rezultāts pārsniedza gaidīto, un tagad līdz ar e-veikala oficiālās versijas palaišanu pircējiem tiek piedāvāts daudz plašāks produktu klāsts.

Triatel ir vienīgais telekomunikāciju operators Latvijā, kas kvalitatīvu ātrgaitas bezvadu internetu spēj piedāvāt praktiski visā Latvijas teritorijā.

Mājaslapas adrese: www.triatel.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us