Atpakaļ pagātnē – Minox/Rolleiflex prezentē digitālo fotokameru retro ietērpā

Mūsdienu digitālajā ērā joprojām ir lietotāji, kam ir grūti atradināties no pagātnes, tādēļ viņu vajadzību un vēlmju apmierināšanai mums labi zināmā kompānija Minox un vācu klasiķis Rolleiflex radījuši digitālo kameru, kas vienaldzīgu neatstās nevienu – Minox DCC Rolleiflex AF 5.0. Rolleiflex AF 5.0 ir pilnīgi funkcionāla un precīzi veidota populārās Rolleiflex 6×6 kameras replika, taču tās izmērs ir divreiz mazāks par oriģinālu.

Lai arī Minox DCC Rolleiflex AF 5.0 korpuss veidots no metāla, kamera sver apmēram simts gramus un ir visnotaļ moderna. Ierīce senatnīga izskatās tikai no ārpuses, tehnoloģiski tā ir pielīdzināma tipiskiem „ziepju traukiem” jeb amatieru fotokamerām. Rolleiflex kamerai ir piecu megapikseļu attēla sensors un pat LCD monitors aizmugurē. Visi attēli tiek saglabāti miniSD kartē (komplektā piedāvātajā 256 MB kartē ietilpst apmēram 200 līdz 250 attēli augstākajā izšķirtspējā).

[img]/images/upload/minox-rolleiflex-af50.jpg[/img]
Par spīti tam, ka kameras korpusa iekšienē atrodama vien elektronika, izstrādātāji saglabājuši tās senatnīgumu – labajā sānā atrodams metāla rokturis, ar kuru sagatavot ierīci nākamajam kadram. Senatnīgo auru saglabā arī uzņemtās fotogrāfijas, jo tās ir kvadrātainas (nevis klasiskajā 3:2 vai 4:3 izšķirtspējā). Kamera pieejama divās krāsās – melnā un „itāļu sarkanā”, no kurām pirmā maksās 300 eiro, bet otrā – stilīgākā – 330 eiro; tehniski abiem šiem produktiem atšķirības nav.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us