Atjauninātajā Google Picasa uzlabota albumu rādīšana tiešsaistē

Google atjauninājuši Windows XP un Vista paredzēto attēlu apstrādes un augšupielādes rīku Picasa. Jaunā versija pieejama 38 papildus valodās un tai ir vairākas jaunas iespējas, piemēram, iespēja apskatīties albumus, kuru prezentēšanu tiešsaistē atļāvuši citi lietotāji.

Jaunā albumu dalīšanas jeb „šārēšanas” iespēja pieļauj lielāko kontroli – ja līdz šim albumus varēja dalīt privātajos un publiskajos, jaunā iespēja ļauj albumus apskatīt tikai tiem, kuru e-pasta adrese ir atļauto skatītāju sarakstā. Lai pievienotu kādu lietotāja kontu atļauto lietotāju sarakstam, īpašniekam jāieiet Share opcijās un vienkārši jāieslēdz „Shared with” iespēja.

[img]/images/upload/picasa_screen2.jpg[/img]
Kā ziņo Google, piekļūt attēliem būs iespējams tikai ar Google kontu, tādējādi atvieglojot „lietotāja identitātes pārbaudi”. Tie, kam nav šāda konta, būs iespēja to izdarīt brīdī, kad būs jāieiet sistēmā.

Google Picasa tika prezentēta vairāk nekā četrus gadus atpakaļ, un tā īpaši piemērota amatieriem. Programma atbalsta ne tikai klasisko .JPG standartu, bet arī .RAW, .CR2 (Canon) un .DNG (Adobe).

Google Picasa: [url=http://picasa.google.com/]http://picasa.google.com/[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us