ATI Radeon ar HDMI atbalstu

Nesen [url=http://datuve/raksts/987/Filmas_uz_Blu_ray_un_HD_DVD_jau_sovasar]šī raksta[/url] komentāros panesās tēma par datoru un HDTV. Nu tad lūdzu, saņemiet!

Lai arī ATI neko daudz CES laikā par savām nākotnes iecerēm neminēja, kļuvis zināms, ka ATI gatavojas izlaist kartes ar HDMI atbalstu. Uz ATI stendā izvietotā plakāta minēti šādi vārdi: „Next generation Radeon Xpress technology with HDMI support, reliability, stability and performance”. Lāga nevar saprast vai šo reliability, stability un performance nodrošinās HDMI konektors vai Xpress tehnoloģija :).

ATI uzsāks RS485 un RS490 mikroshēmojumu(chipset @termini.lv) piegādes tuvākajā laikā, ja tās jau nav sākušās. Ļaudis no ATI sakot, ka RS485 ir pašlaik pieejamā RS482 mikroshēmojuma nedaudz piedarītāka (tweaking @termini.lv) versija. Abi mikroshēmojumi bāzēti uz Radeon X300 kodola, taču RS485 ir augstāka darba frekvence nekā RS482. RS485 būs kontaktsaderīga ar RS482, tā nodrošinot relatīvi vienkāršu pāreju no viena mikroshēmojuma uz otru mātesplašu ražotājiem.

Tuvākajā laikā ATI gatavojas arī izlaist tirgū RD580 – mikroshēmojumu ar CrossFire atbalstu.

Avots: [url=http://www.channelregister.co.uk/2006/01/10/ati_radeon_xpress_hdmi/]channelregister.co.uk[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us