ASV valdība pārskatīs interneta azartspēļu aizliegumu

ASV Kongress gatavojas pārskatīt jaunu likumdošanu, kas saistīta ar interneta azartspēļu legalizēšanu Amerikas Savienotajās Valstīs. Pirms trīs gadiem šāda izklaide interneta lietotājiem ASV tika aizliegta, taču azartspēļu uzņēmumi un cienītāji šajā laikā ir izrādījuši pretestību aizliegumam.

Pārstāvju palātas loceklis Bārnijs Frenks (Barney Frank) cer, ka viņa nolikums par azartspēlēm internetā (Internet Gambling Regulation) beidzot ļaus licencētiem uzņēmumiem piedāvāt savus pakalpojumus ASV iedzīvotājiem.

„Mans iemesls šādai rīcībai ir uzskats, ka valdībai nevajadzētu traucēt cilvēku brīvībai, ja vien tam nav patiešām laba iemesla,” preses konferencē bilda Frenks. „Es nesaprotu, kādēļ pieauguši cilvēki nevarētu tērēt savu naudu azartspēlēs. Tā taču ir viņu brīva izvēle.”

Senāts līdz šim nav redzējis līdzīgu likumprojektu, taču fakts, ka Senāta vairākuma līderis Harijs Reids (Harry Reid) atbalsta aizliegumu, varētu traucēt Frenka likumprojektam gūt atbalstu. Taču ja tas stāsies spēkā, Finanšu ministrija būs atbildīga par to, kuriem uzņēmumiem tiks piešķirtas tiesības veidot azartspēļu tīmekļa vietnes.

Kad aizliegums pirms trīs gadiem stājās spēkā, daudzi amerikāņi mēģināja lietot Eiropas un Āzijas azartspēļu vietnes, taču pēc kāda laika kredītkaršu uzņēmumiem tika pavēlēts aizliegt veikt naudas pārskaitījumus uz ārzemju azartspēļu vietnēm.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us