ASV piedevušas Google lietotāju personisko datu zagšanu

ASV Federālā tirdzniecības komisija pārtraukusi izmeklējumu lietā par automobiļu Street View neautorizētu datu savākšanu, paziņojot, ka Google rīkojas, lai nākotnē tas neatkārtotos.

ASV ir pārtraukta izmeklēšana lietā par Google iejaukšanos neaizsargātos Wi-Fi tīklos uzņemšanas Street View panorāmu servisam gaitā. Par to raksta TG Daily. Pēc Federālās tirdzniecības komisijas viedokļa, kura veica izmeklēšanu, Google rīkojās, lai novērstu iespējamos „privacy” pārkāpumus nākotnē.

Kompānija Google ieviesa produktu un inženierrisinājumu drošības nodrošināšanas direktora amatu, organizēja darbinieku instruktāžas, kā arī apsolīja izanalizēt visu ieviesto iniciatīvu drošību. Tāpat Google paziņoja, ka nekādā veidā neizmantos savāktos datus un izdzēsīs tos no saviem serveriem pēc iespējas ātrāk.

[img]http://datuve/images/upload/20101102022342.jpg[/img]

Pagājušajā nedēļā Google oficiāli atzina, ka tā automobiļi ielu uzņemšanas gaitā Street View servisam vāca personiskos datus, tai skaitā arī paroles un elektroniskas vēstules no neaizsargātiem Wi-Fi tīkliem. Pēc kompānijas paziņojuma, tas notika tāpēc, ka programmā nokļuva svešs kods. Turklāt Vācija, Francija un Itālija, kuras uztrauca Google ielaušanās pilsoņu privātajā dzīvē, turpina izmeklēšanas.

Kā avots izmantota TG Daily.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us