ASV Jūras spēki šonedēļ atsāks kuģa „Independence” izmēģinājuma braucienus

Šonedēļ ASV Jūras spēki atsāks piekrastes karakuģa „Independence” izmēģinājuma braucienus. Kuģis ir paredzēts piekrastes ūdeņu patrulēšanai, atmīnēšanas darbiem un pretzemūdeņu operācijām piekrastes zonā. Jūras spēki pirmo reizi redzēs kuģi pēc vairākām pārmaiņām. Pirmo reizi izmēģināju braucieni tika veikti pirms diviem mēnešiem, taču apkalpe saskārās ar aparatūras problēmām. Tika nolemts kuģi novietot piestātnē un pārtraukt aktīvo izmēģinājumu režīmu.

Amatpersonas ir neapmierinātas ar trīs mēnešu ilgo aizkavēšanos „Independence” izmēģināšanā un attīstībā. Pirmais izmēģinājums tiks veikts, lai noskaidrotu kuģa maksimālo ātrumus – paredzēts, ka tas varētu sasniegt 44 mezglus. Pirmais šāda veida izmēģinājuma brauciens tika veikts jūlijā, taču dzinēja problēmas neļāva kuģiem sasniegt 44 mezglu ātrumu.


Precīza informācija par dzinēja problēmām netika publicēta, tikai paziņots, ka tās neesot ļoti svarīgas un nebūs nepieciešami milzīgi uzlabojumi. General Dynamics veidotajam kuģim ir divi MTU Detroit Diesel 20V 8000 M71 dīzeļdzinēji un divas General Electric LM2500 turbīnas maksimālā ātruma sasniegšanai.

Par kuģa ražošanu sacenšas divi uzņēmumi – General Dynamics un Lockheed Martin. Lockheed Martin pagājušā gada novembrī uzbūvēja pirmo piekrastes karakuģi ([i]Littoral Combat Ship[/i]) ar nosaukumu „Freedom”. Jūras Spēkiem nepieciešams 51 šāda veida kuģis un nākamā gada pavasarī vai vasarā tiks izvēlēts viens no uzņēmumu piedāvātajiem dizainiem.

[url=http://www.dailytech.com/Navy+to+Begin+LCS+Retests+This+Week/article16467.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us