Asus prezentē G71 klēpjdatoru geimeriem

Klēpjdatoru jauda kļūst aizvien lielāka un lielāka, un ar šīm portatīvajām ierīcēm baudīt spēles kļūst aizvien vienkāršāk, un tas prasa mazākus līdzekļus nekā pirms gada vai pat pirms mēneša. Asus pievienojas „geimeru” klēpjdatoru lauciņam un prezentē G71 portatīvo datoru spēļu vajadzībām.

Šis klēpjdators aprīkots ar īpaši klēpjdatoriem radīto Intel QX9300 mobilo procesoru, kuru lietotājam būs iespējams virstaktēt ar kontrolpaneļa palīdzību (standartā iespējami trīs automātiski virstaktēšanas parametri). G71 iespējams aprīkot ar 4 GB DDR3 1066 MHz operatīvo atmiņu un diviem viena terabaita cietajiem diskiem.

[img]/images/upload/g71_1.jpg[/img]
Par ierīces monitoru izvēlēts 17 collu ekrāns (8ms aiztures laiks) ar 1920×1200 punktu izšķirtspēju, kuru „baro” Nvidia GeForce 9700M GT videokarte ar 512 MB GDDR3 videoatmiņu. Virs ekrāna atrodama 2 megapikseļu tīmekļa kamera. Saprotams, datora iespēju klāstā ir arī bezvadu tīkls, USB ligzdas, HDMI un eSata savienojuma iespējas. Kā papildu opciju iespējams iegūt Blu-Ray lasītāju.

[img]/images/upload/g71_2.jpg[/img]
Kā jau ikkatram klēpjdatoram, kuru klēpī turēt ir visai smagi, arī šīs ierīces akumulators nebūs īpaši spējīgs. Pagaidām nav zināms pieejamības datums un iespējamā cena.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us