Asus piedāvās Skype telefonu AiGuru SV1 ar videozvana iespēju

Skype telefons pazīstams jau salīdzinoši sen, taču pasaules lielākais datortehnoloģiju ražotājs Asustek Computer izlēmis iet tālāk – kompānija prezentējusi Skype videotelefonu, kas ļauj ar tiešsaistes programmas palīdzību sazināties arī video režīmā. Tas ir pasaulē pirmais Skype videotelefons un ierīci darbam ar programmu sertificējuši paši Skype eksperti.

AiGuru SV1 mērķauditorija ir tie 25% lietotāju, kas ikdienas zvanos izmanto video pārraides iespēju. Kā skaidro Skype ģenerālmenedžeris Jonatans Kristensens (Jonathan Christensen), videozvans kļūst aizvien ierastāks un tas paver iespējas ģimenēm sazināties ar saviem tuviniekiem, kamēr viņi atrodas citā pilsētā, rajonā vai ārzemēs. Asus izveidotais videotelefons varētu šo funkciju padarīt vēl populārāku, jo lietotāji nebūtu piesieti pie datora.

[img]/images/upload/aiguru-sv1.jpg[/img]
Videotelefonam, kas saprot arī „Skype-to-Skype”, „SkypeIn” un „SkypeOut” servisus, ir liels 7 collu ekrāns (800×480 punktu izšķirtspēja), virs kura atrodama integrēta tīmekļa kamera (640×480 punkti). Skaņas nodrošināšanai SV1 iebūvēts skaļrunis un mikrofons, savukārt pie tīmekļa ierīce pieslēdzama ar vadu vai bezvadu savienojumu. Diemžēl produktam ir vairāki mīnusi. Viens no būtiskākajiem ir svars – Asus AiGuru SV1 sver 1,6 kilogramus, kas to padara ļoti nemobilu. Tāpat arī ierīces akumulators nav īpaši jaudīgs – tas nodrošina vien 20 minūšu sarunu vai 30 minūšu gaidīšanas režīmu.

No 18.septembra produkts pieejams iepriekšpasūtīšanā Skype tiešsaistes veikalos Eiropā un Ziemeļamerikā. Pie patērētāja Asus SV1 reāli nonāks oktobrī un tā cena plānota 250 eiro robežās.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us