Asus paziņo par diviem jauniem planšetdatoriem

Asus ar saviem Eee sērijas datoriem aizsāka netbook’u modi, un lai gan uzņēmums nav pirmais, kas piedāvā planšetdatoru, tas cer vismaz ieviest ko jaunu. [url=http://www.computextaipei.com.tw/]Computex[/url] pasākuma ietvaros Asus paziņojuši par diviem jauniem planšetdatoriem (10 un 12 collu) ar Microsoft operētājsistēmām.

Pirmajam jaunumam, Asus Eee Pad EP121, ir 12,1” displejs, CULV Core 2 Duo procesors un Windows Home Premium operētājsistēma. Asus ziņo, ka ierīce pēc pilnas akumulatora uzlādes var darboties līdz pat desmit stundām. Teksta ievadei var izmantot gan virtuālo tastatūru, gan speciālu ierīci, kurā apvienota dokstacija un tastatūra.

[img]http://datuve/images/upload/20100601145813.jpg[/img]
Otrs jaunums no Asus ir Eee Pad 101TC ar 10 collu displeju un Windows Embedded Compact 7 operētājsistēmu.

[img]http://datuve/images/upload/20100601145909.jpg[/img]
Pagaidām plašāka informācija par abiem planšetdatoriem nav pieeja; ir zināms, ka tiem abiem būs iebūvētas tīmekļa kameras un USB pieslēgvietas. Tehnoloģiju jaunumu portāls [i]Engadget[/i] ziņo, ka planšetdatoru ieteicamā mazumtirdzniecības cena varētu būt no 400 līdz 500 ASV dolāriem.

Abas jaunās ierīces pārdošanā nonāks tikai nākamā gada pirmajā ceturksnī, tādēļ līdz tam vēl noteikti daudz dzirdēsim par tām.

[url=http://www.dailytech.com/ASUS+Announces+10+12+Slate+Devices+at+Computex/article18559.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us