Asus P565 – ātrdarbīgākais viedtālrunis pasaulē

Šādu apgalvojumu Asus ir izteikuši par savu jauno viedtālruni – tas ir aprīkots ar 800 MHz procesoru no Marvell. Ierīce balstīta uz Windows Mobile 6.1 operētājsistēmu, un Asus apgalvo, ka šis viedtālrunis ir pārspējis visus pārējos konkurentus Vsbenchmark ātrdarbības testā. Taču par to nākas maksāt – tālruņa sarunu laiks 3G režīmā ir tikai 3 stundas, savukārt, 2G režīmā – 4 stundas.

Uzņēmums savā ziņojumā teicis: „ASUS P565 ir pielāgots biznesa cilvēkiem. Tajā ir apvienots 800Mhz procesors un Glide – novatoriska skārienjutīga lietotāja saskarsne, ekskluzīvi pieejama tikai ASUS produktos. Abas šīs lietas kopā veido spēcīgu, produktivitāti paaugstinošu kombināciju.”

[img]/images/upload/asus_p565_400x300.jpg[/img]
Glide saskarsnes iespējas varēs baudīt ierīces 2,8 collu lielajā skārienjutīgajā ekrānā, kuram ir 480×640 pikseļu izšķirtspēja. Viedtālrunim ir 3 megapikseļu kamera, GPS un maināma MicroSD atmiņas karte.

[img]/images/upload/windowslivewriterasusjoinsinthewindowsmobilecustomuigame-a848asus-glide-3.jpg[/img]

Interesanti, ka viedtālrunī ir iespēja saglabāt datus no papīra formāta vizītkartēm – karte tiek nofotografēta un speciāla programmatūra no attēla izņem nepieciešamos datus un pievieno kontaktu datubāzei.

Pagaidām nav zināma ierīces iespējamā cena un debijas laiks.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us