Asus izveido jaunu klēpjdatoru līniju

Asus paziņojuši par jaunu klēpjdatoru līniju – Asus B. Pašlaik tajā ietilpst četri klēpjdatori (B53J, B53F, B43J un B43F), kuru mērķauditorija ir darījumu cilvēki. Visiem jaunajiem klēpjdatoriem ir Boston-Power veidotie Sonata akumulatori ar īpaši ilgu darbības laiku.

B43J un B53J būs pieejami attiecīgi ar 14,1 un 15,6 collu displejiem, Core i5 vai Core i7 procesoriem, ATI Radeon 5470 un 2GB vai 4GB RAM. B43F un B53F specifikācija būs līdzīga, vienīgās atšķirības būs samazinātais procesoru klāsts (tikai Core i5), Intel GMA HD integrētais grafiskais procesors un lēnāki cietie diski.

[img]http://datuve/images/upload/20100811114951.jpg[/img]
Tas viss izklausās ļoti labi, taču lielākais pluss B43 un B53 klēpjdatoros būs Boston-Power veidoto Sonata akumulatoru atbalsts. Tie ir nākamās paaudzes litija jonu akumulatori, kas jau ir pieejami atsevišķos HP klēpjdatoros. Tiek ziņots, ka šo akumulatoru mūžs ir trīsreiz ilgāks, nekā tipiskajiem klēpjdatoru akumulatoriem. 80% no sākotnējā akumulatora darbības laika tie piedāvā pat pēc ~1000 uzlādes cikliem. Parastajiem akumulatoriem darbības laiks samazinās jau pēc 300 uzlādes cikliem.

Visiem jaunajiem B sērijas klēpjdatoriem ir izturīgi alumīnija korpusi un pret šķidruma izšļakstīšanos droša tastatūra. Citas iespējas, kas varētu noderēt darījumu cilvēkiem, ir Intel veidotā vPro tehnoloģija, dokstacijas atbalsts, pirkstu nospiedumu lasītājs un ICC karšu lasītājs.

Asus B53 ir pieejami jau tagad, un tā cena ir sākot no 1100 ASV dolāriem. B43 modeļi būs nedaudz lētāki, taču to cena un datums, kad sāksies to tirdzniecība, pagaidām nav zināmi.

[url=http://www.techspot.com/news/39912-asus-intros-b-series-notebooks-with-sonata-batteries.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us