Asus Eee datoru saime kļūs vēl lielāka

Pirmās paaudzes Eee PC panākumi devuši iedvesmu darba turpināšanai, tādēļ Asus prezentēja modeli Eee PC 900, kam nu pievienosies vēl vairāki. Pavisam drīz – no 3. līdz 7. jūnijam – notiekošajā izstādē Computex 2008 Asus plāno prezentēt divus jaunus mazo klēpjdatoru modeļus, kā arī stacionārai lietošanai paredzētu Eee sērijas produktu.

Pirmais no jaunajiem produktiem būs Eee PC 901, kas jau dizaina ziņā būs citādāks un neizskatīsies kā pielāgots Eee 701. Ar hromētajiem akcentiem apveltītais jaunais modelis būs aprīkots ar Bluetooth un tā galvenais trumpis būs Intel 945G mikroshēmojums un jaunais Atom procesors ar 1,6 GHz takts frekvenci.

[img]/images/upload/eeepc901.jpg[/img]
Papildus tam, Asus prezentēs arī Eee PC 1000, kas būs klēpjdators ar Atom procesoru, 10 collu ekrānu un līdz ar to – arī ērtāku tastatūru. Pagaidām gan nav zināma sīkāka produkta specifikācija, vien paziņots, ka tas plānots kā konkurents MSI izstrādātajam Wind datoram.

[img]/images/upload/eeepc1000.jpg[/img]
Kā pēdējais Asus jaunums Taipei Computex izstādē būs Eee Box – Apple Mac Mini līdzinieks un pirmais Eee sērijas galddators. Arī šis dators, kas būs pieejams pēc Eee PC 901 debijas, būs ar Intel Atom procesoru un tam būs 2 GB DDR2 atmiņa, kas balstīsies uz Intel 945G mātesplates. Atšķirībā no klēpjdatoriem, Eee Box būs klasisks cietais disks ar 160 GB kapacitāti.

[img]/images/upload/eeebox_1.JPG[/img]
[img]/images/upload/eeebox_2.JPG[/img]
Tiek ziņots, ka Eee PC 901 veikalu plauktos būs meklējams jau sākot no jūnija vidus, tam sekos Eee Box, savukārt Eee PC 1000 būs pieejams jūlijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us