Arī Sony vasaras beigās piedāvās ietilpīgāku “entery-level” spēļu konsoli

Pirmdien [url=http://datuve/raksts/1931/Xbox_360_Pro_samazinata_cena,_augusta_bus_pieejama_jauna_Pro_versija]publiskotajam[/url] Microsoft spēļu konsoļu uzlabojumam piepulcējies arī Sony, kas jau septembrī piedāvās standarta versijas (Core Pack) PlayStation 3 ar divreiz lielāku cieto disku par to pašu cenu; tādēļ steigties ar PS3 iegādi nebūtu prātīgākais risinājums. Pagaidām neoficiāla informācija liecina, ka šobrīd pieejamais modelis ar 40 GB cieto disku varētu kļūt lētāks un maksāt vien 300 dolārus.

Kā ziņots E3 izstādē, jau sakot ar septembri veikalu plauktos nonāks PlayStation 3 ar 80 GB cieto disku. Tā funkcionalitāte būs tāda pati kā šobrīd pieejamajam standarta modelim ar 40 GB disku – ierīce ne tikai sapratīs spēļu un filmu diskus, bet arī piedāvās iebūvētajā atmiņā saglabāt filmas, mūziku, attēlus un citus multimediju failus. PS3 80 GB versijai, tā pat kā tā priekšgājējam, būs gan HDMI ligzda, gan WiFi tīkls, gan Blu-Ray optiskais diskdzinis un produkta cena nepārsniegs 400 ASV dolārus.

[img]/images/upload/sonycore400.JPG[/img]
Tā pat Sony paziņojuši, ka pēdējā gada nepārspētas konkurents konsoļu karā Nintendo Wii nav viņu galvenais ienaidnieks cīņā. Pirmkārt, jo Nintendo nav tik pat bagāts ar iespējām: „Esmu spēlējis Wii. Es to nesaskatu kā sāncensi, bet gan kā dārgu spēļu ierīci. Mēs pārdodam daudzus PS3, jo tas ir labākais veids, kā iegādāties Blu-Ray atskaņotāju,” skaidro Hovards Stringers (Howard Stringer), Sony Corp vadītājs. Kā otru iemeslu Sony min konsoles dārgumu. Tas tiek pamatots ar nepieciešamību Wii pilnvērtīgas baudas sniegšanai papildus pirkt kontrolierus citiem spēlētājiem (kopā samaksājot 430 līdz 490 ASV dolārus); tajā pat laikā Sony ar 4 kontrolieru cenu izmaksā ap 500 dolāriem (un tas nebūt nav nepieciešams, jo spēles iespējams baudīt tīklā).

Jāpiezīmē, ka patērētāji ir citās domās – līdz šim pārdoti 28 miljoni Nintendo Wii, savukārt Sony var lepoties ar 14 miljoniem pārdotu PS3. Microsoft šajā juceklī pamanījušies pārdot 20 miljonus Xbox 360.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us