Arī pāvests vēlas uzrunāt tautu ar YouTube palīdzību

2005.gadā ievēlētajam Romas pāvestam Benediktam XVI atvērts savs YouTube kanāls, kurā tiks ievietoti videomateriāli, kas saistīti ar notikumiem Vatikānā, un Katoļu baznīcas nostāju par pasaules notikumiem.

Videomateriālus veido Centro Televisio Vaticano, savukārt audio materiāli būs Vatican Radio pārziņā. YouTube ievietotie video būs apskatāmi angļu, vācu, spāņu un itāļu valodās.

„Ir jāatrod veidu, kā jaunā manierē izplatīt cerību balsis un attēlus. Caur internetu, kas apņem visu planētu,” skaidro pats pāvests savā pirmajā YouTube ziņojumā. Šis projekts palielinās pāvesta klātbūtni arī digitālajā pasaulē, atzīst Vatikāna avīze.

[img]http://datuve/images/upload/20090127133857.jpg[/img]
Saskaņā ar Vatikāna amatpersonu teikto, audiovizuālie materiāli tiks regulāri papildināti. Arhibīskaps Klaudio Maria Čelli (Claudio Maria Celli), Vatikāna komunikāciju departamenta vadītājs atzīst, ka ar šo soli pāvests cenšas piekļūt „digitālajai paaudzei”. Pāvests Benedikts XVI vienmēr bijis tuvs „jaunajām tehnoloģijām”.

Jāpiezīmē, ka Vatikānam jau ir sava 1995.gadā izveidota mājaslapa [url]vatican.va[/url], taču YouTube piedāvātās iespējas un skatītāju skaits viņu izpratnē ir daudz nozīmīgāks tieši, lai piekļūtu ikdienas lietotājam.

YouTube kanāls: [url]http://www.youtube.com/user/vaticanit[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us