Arī Nokia gatavo iPhone līdzinieku – Tube

Pirms nepilna gada, kad Apple debitēja ar savu iPhone, tika radīts apvērsums mobilo tālruņu industrijā, kas, kā jau tas ar Apple ierasts, lika veikalu plauktos ieplūst milzīgam skaitam ar dažādiem „revolucionāriem telefoniem”, kas būtībā bija lētas iPhone kopijas. Nu pie darba ķēries gigantiskais Nokia, kas plāno radīt iPhone „nogalinātāju”.

Nokia Tube Phone plānots kā viens no svarīgākajiem tālruņiem, lai kompānija atkarotu savas dažviet apdraudētās tirgus situācijas, lai arī kompānijas pārstāvji apgalvo pretējo: „iPhone mums nav sagādājis ne mazākās galvassāpes, tas tikai apstiprinājis mūsu N un E sērijas tālruņu stratēģiskās virzības pareizību.” Pagaidām zināms vienīgi tas, ka tālrunis būs apveltīts ar Java dzinēju un tajā būs iespēja augšupielādēt attēlus.

[img]/images/upload/nokia-tube_1.jpg[/img]
Kā vērojams portāla Symbian Freak uzņemtajos attēlos, tālruņa vadībai varētu tikt izmantots rādāmkociņš, kas sagādātu zināmas neērtības (Apple iPhone bez problēmām un kļūdām iespējams vadīt arī ar pirksiem). Saskaņā ar šī paša portāla neapstiprinātām ziņām, tālruņa 16:9 attiecības ekrāns ir apmēram 3-3,5 collas liels un tas ar savu četrjoslu uztvērēju (850/900/1800/1900) atbalstīs arī trešās paaudzes sakarus. Tiek lēsts, ka tam būs arī GPS un labāka kamera nekā iPhone.

[img]/images/upload/nokia-tube_2.jpg[/img]
Pagaidām pieejamās ziņas liecina, ka tālrunis varētu parādīties veikalos ap 2009. gada pirmo ceturksni. Savā ziņā žēl, ka tas varētu būt [url=http://datuve/raksts/1725/Vai_Apple_sak_gatavot_tirgu_jaunam_iPhone]par vēlu…[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us