Argosy Medical piedāvā cilvēka ķermeņa 3D apskates programmu (+VIDEO)

Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes topošo ārstu dzīve šonedēļ kļuva vienkāršāka. Kompānija Argosy Medical, kura kopš 1990.gada izstrādā cilvēka anatomijas datorsimulācijas un grāmatas, prezentējusi savu jaunāko projektu – pilnvērtīgu sievietes anatomiju 3 dimensijās, kas ļauj detalizēti dažādus orgānus.

„Šī ir ekskursija caur vienu no visaizraujošākajiem radījumiem uz zemes – cilvēka ķermeni,” sacīts kompānijas oficiālajā paziņojumā.

3D ķermeņa aplūkošana pagaidām pieejama vien interneta vidē, un, lai pilnvērtīgi izmantotu šo iespēju, nepieciešams piereģistrēties [url=http://www.visiblebody.com/]projekta mājas lapā[/url], kas ir bez maksas. Šobrīd piereģistrējušies jau vairāk nekā 400 tūkstoši interesentu.

[img]/images/upload/full_screen_zoomed_in.jpg[/img]
Vidējais programmas ielādēšanās laiks ir apmēram 2 minūtes, taču tas atkarīgs no interneta pieslēguma. Kad visi dati ielādējušies, var sākt baudīt iespējas un trīs dimensijās izzināt cilvēka orgānus un sistēmas – iespējams aplūkot (pietuvināt un rotēt) kā individuālus orgānus, tā arī to grupas. Izstrādātāji brīdina, ka daļa klēpjdatoru ar vājākām videokartēm varētu nespēt datus apstrādāt pietiekamā ātrumā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us