Apzeltīta zibatmiņa no Super Talent, neparasta – no „Hacked”

Vai jūs būtu bohēmists vai anarhists – dzīvesstilam piemērota izskata un ietilpības zibatmiņas iegāde mūsdienās vairs nav problēma. Šodien 2 kompānijas prezentējušas divas diametrāli pretējas atmiņas – zeltīto Pico-C Gold un nogriezta vada paskatā veidoto „Hacked!”.

Super Talent veidotā atmiņa Pico-C Gold ir viena no izmērā mazākajām zibatmiņām tirgū – tās izmērs ir tikai 31,3 x 12,4 x 3,4 milimetri, taču tajā ietilpuši apjomīgi 8 GB atmiņas. Ierīce, lai arī no ārpuses izskatās trausla, ir gan ūdens, gan triecienu droša un to droši var ņemt līdzi pat skarbā pārgājienā (ja vien tāda nepieciešamība būtu).

Atmiņas korpuss pārklāts ar īstu 24 karātu zeltu, taču tas nebūt nav padarījis ierīces cenu astronomisku – mārketinga vadītājs Džo Džeims (Joe James) atzinis, ka tā nebūs augstāka par 40 ASV dolāriem: „Vai tas ir ierīces ātrums, stingrums, ūdens izturība, nelielais izmērs, elegantums vai kas cits, kas piesaista patērētājus? Kas gan to lai zina! Šī stila un iespēju kombinācija nav pieejama nevienā citā mūsdienu atmiņā.”

[img]/images/upload/pico_c_gold.jpg[/img]
Stilistiski pilnīgi pretēju produktu piedāvā „Hacked!” – viņu radītā zibatmiņa vairāk līdzinās nogrieztam un izplūkātam USB tipa kabelim, taču patiesībā tā ir failu glabātuve ar 2 GB kapacitāti. Noteikti būs piemērota visiem tiem, kas mīl iepriecināt garāmgājējus publiskās vietās!

[img]/images/upload/hacked-drive.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us