Apple veikala darbinieki atsakās pieņemt skaidru naudu no iPad pircējas

Apple piedāvātais planšetdators iPad sacēla lielu ažiotāžu visā pasaulē un daļa cilvēku to slavē, taču vai tiešām tas ir tik labs, ka par to drīkst norēķināties tikai ar kredītkarti? Pēc kāda gadījuma Kalifornijā tā patiešām izskatās.

Kalifornijas iedzīvotāja Diāna Kembela, kura ir iecienījusi ģitāras spēlēšanu, bija nolēmusi iegādāties planšetdatoru iPad, lai varētu apmeklēt YouTube vietni un iemācīties jaunas dziesmas. Sieviete palēnām atlika naudu no sava invaliditātes pabalsta un, sakrājusi naudu, devās uz Apple Store veikalu.

„Es diezgan ilgi krāju šos 600 dolārus, kas nepieciešami iPad iegādei, taču, kad nauda bija manā makā, es lepna devos uz veikalu un pārdevējam paziņoju par savu vēlmi iegādāties Apple planšetdatoru,” stāsta sieviete vietējai radiostacijai KGO. Viņai par pārsteigumu, Apple veikala darbinieki paziņoja sievietei, ka par iPad ar skaidru naudu norēķināties nevarēs. Sievietei sākumā šķita, ka darbinieki joko, taču kad viņai tika atkārtoti paziņots, ka norēķināties varēs tikai ar kredītkarti, Diāna saprata, ka nekādi joki nebūs.

Radiostacija sazinājās ar Apple un noskaidroja, ka „viens pircējs var iegādāties ne vairāk par diviem iPad planšetdatoriem un par šo pirkumu ir jānorēķinās ar kredītkarti. Netiek pieņemtas arī dāvanu kartes.” Apple atteicās izskaidrot šos noteikumus, savukārt veikala darbinieki paziņoja, ka šādi noteikumi esot ieviesti, lai liegtu cilvēkiem iegādāties vairākus planšetdatorus un pārdot tos okeāna otrā pusē.

Lai gan skaidra nauda ir likumīgs norēķināšanās līdzeklis, ASV Finanšu ministrija ziņo, ka likums nenosaka to, ka uzņēmumiem būtu obligāti jāpieņem skaidra nauda kā norēķināšanas līdzeklis par pirkumu.

[url=http://www.tomshardware.com/news/apple-store-cash-ipad-3g-iphone,10446.html]Tom’s Hardware[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us