Apple varētu gatavot iPhone „mazo brāli”

Apple, kuru izstrādātais tālrunis pavisam drīz varētu būt nopērkams arī Latvijā (baumas liecina, ka tas varētu notikt jau nākamnedēļ), iespējams, piedāvās arī iPhone mazo versiju Nano. No pašas kompānijas puses kā vienmēr neapstiprinātās baumas vēsta, ka šāda iecere radusies, jo esošā tālruņa versija ir dārga un daudziem nav pa kabatai.

Nenoliedzami populārais produkts, kā jau noskaidrots, nav īpaši lēts – tā sākumcena ir patīkama, taču pēcāk nepieciešams vairāku gadu garumā piesaistīties kādam konkrētam sakaru operatoram. Kā ziņots Apvienotajā Karalistē bāzētajā DailyMail, Apple plānam tuvu stāvošs cilvēks atzinis, ka tiekot plānots iPhone Nano tālrunis. Šī ierīce veikalos varētu parādīties jau līdz Ziemassvētkiem un tās cena – ap 150 mārciņām (bez nepieciešamības slēgt līgumu ar mobilo sakaru operatoru).

[img]/images/upload/iphone_nano.png[/img]
Šobrīd Lielbritānijā pircējam jāsamaksā 99 mārciņas par tālruņa 8 GB versiju un jāparaksta ligums par 30 līdz 75 mārciņu lielu abonēšanas maksu, kurā ietilpst noteikts skaits sarunu minūšu.

„iPhone 3G ir kļuvis par ātrāk pārdoto tālruni Apvienotajā Karalistē, taču tas ir pārāk dārgs, lai iekarotu uzticību priekšapmaksas karšu lietotāju vidū. „Apgraizīta versija” šokolādes tāfelītes formā (kā iPod Nano) varētu būt lieliska Ziemassvētku dāvana,” ziņo avots.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us