Apple uzskata, ka par konkurentiem planšetdatoru tirgū nav jāsatraucas

Apple šonedēļ publicējuši informāciju par savu finansiālo veikumu un tā kā Stīvs Džobss veselības dēļ pienākumus nepilda, viņa vietā nepatīkamo uzdevumu komentēt situāciju un uzņēmuma 2010.gada veiksmes panākumu atslēgu – iPad planšetdatoru – nācās uzņemties Timam Kukam ([i]Tim Cook[/i]).

Kad Kukam tika jautāts par situāciju planšetdatoru tirgū, viņš ātri vien pamanījās noniecināt iPad konkurentus, skaidrojot, ka Apple pagaidām nav nekādu raižu sakarā ar dominējošo pozīciju planšetdatoru tirgū. Kuks skaidro: „Situācija tirgū ir diezgan vienkārša. Tirgū pašlaik ir divas produktu grupas – pirmajā ietilpst planšetdatori ar Windows operētājsistēmu. Tie ir lieli, smagi un dārgi planšetdatori ar sliktu akumulatora darbības laiku, turklāt tiem ir nepieciešama tastatūra vai irbulītis. Mēs uzskatām, ka patērētājus neinteresē šādi planšetdatori.”

„Otrajā grupā ietilpst planšetdatori ar Android operētājsistēmu. Google ir atzinuši, ka pašlaik nopērkamajos planšetdatoros ir operētājsistēmas versija, kas nemaz nav paredzēta planšetdatoriem. Šo planšetdatoru izmērs ir pārāk mazs, tādēļ tie vairāk atgādina lielus viedtālruņus. Mums šie produkti šķiet dīvaini.”

„Ja būtu jāizvēlas viens no planšetdatoriem, mēs nešaubāmies, ka liela daļa patērētāju izvēlētos tieši iPad.” Komentējot tirgus nākotni, Kuks stāsta: „Mums ir liela priekšrocība pateicoties tam, ka esam vieni no pirmajiem planšetdatoru piedāvātājiem. Turklāt lietotāji veiksmīgi pārorientējušies uz App Store, kurā tiek piedāvāts lērums programmu. Mēs esam pārliecināti, ka varētu uzsākt cīņu ar jebkuru pretinieku.”

[url= http://www.techradar.com/news/computing/apple/apple-s-tim-cook-android-tablets-are-scaled-up-smartphones–922432]Techradar[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us